Підкажіть будь ласка, якщо оформила через дію ВПО, довідка відображається від 10.03, то коли можно чекати виплату?
Вікторія18101993• 17 марта 2023
Доброго дня, скажіть будь ласка може хто знає, чи можно реєструватись в одній територіальній громаді але різних населених пунктах?
Sokol_v_tapkah• 17 марта 2023
Мне первая выплата пришла где-то через 5-7 дней. Регистрировалась через дию