Здравствуйте, советчицы. Кто в теме и может помочь, то подскажите. Если бывший муж, с которым в разводе, откажется от ребенка, то какие то выплаты будут на ребенка от государства?
Я не в теме• 17 марта 2023
Нема такого як відмова від дитини. Ви можете подати на позбавоення його прав, але навіть якщо позбавите, треба буде йому сплачувати аліменти.
Я не в теме• 17 марта 2023
Ответ дляішо
Якого біса, якщо дитина не його?
Ну так сам винуватий, що взяв на себе чуже батьківство
MAmaMartusi• 17 марта 2023
Якщо він офіційно батько, він не може відмовитись від дитини, позбавлення батьківських прав не позбавляє обов‘язків. Він повинен платити аліменти.
Я не в теме• 17 марта 2023
Ответ дляішо
А якщо він цього раніше не знав, треба вводити обов’язковий тест ДНК ?
Так а як він зараз знає, що дитина не його? Як прийшло рішення суду про аліменти так одразу і зрозумів, що не його?
Держава не має платити за дурноту дорослих людей. Хай сам тепер викпучується, умовляє жінку на тест днк, оплачує, ну і все одно, жінка потім на суді не погодиться на експертизу.
Иванка Бур• 17 марта 2023
Нема такого в українському законодавстві. Він всеодно буде зобов´язаний платити аліменти, навіть після позбавлення батьківський прав. Позбавляють тільки прав, а не обов´язків.
Платье Длинное бальное• 17 марта 2023
Він в судовому порядку довів, що це не його біологічна дитина?
ЛісАпетная• 17 марта 2023
Ответ дляішо
Якого біса, якщо дитина не його?
Автор не писала, що він не батько, тільки те, що чоловік хоче відмовитись.
Ласунка• 17 марта 2023
Все хитрожопые бы так делали ради пособий. При живом отце хотите стать матерью-одиночкой?
КоролеВешна• 17 марта 2023
Ответ дляішо
Так. Але потім лише на розсуд суду
КоролеВешна• 17 марта 2023
Ответ дляЯ не в теме
Як батько він не має благати жінку на тест. Він має право без ії відома все робити
Miss_Amerika• 17 марта 2023
От родительских прав отказаться может, а вот от обязанностей вам платить алики - нет))
Чтооооооооооо?• 17 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Отец то может жив, но его нет рядом и не помогает. Чего так волнует всех, что и у кого и чего сразу хитрожопые.
Я при живой матери сиротой была и что? Ни одной помощи от государства, пока моя прости Господи мать др детей рожала и бросала..
КоролеВешна• 17 марта 2023
Ответ дляЛасунка
А она при будь якому розкладі не стане одиначкою. Цей статус дається лише при оформленні першого свідоцтва о народженні
КоролеВешна• 17 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так и не будет помощи от государства, если отец не платит. Кто ж виноват , что мама выбрала такого отца?
Пэрисхилтонша• 17 марта 2023
Нулевки свежачки стараются.
Скоро в бой в политические темы.
Новая партия с ботофермы прибыла
Скоро в бой в политические темы.
Новая партия с ботофермы прибыла
Miss_Amerika• 17 марта 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
А шо за предмет позову і які позовні вимоги.
Бо я шось таке вперше чую.
які підстави для звільнення?
Дитина краще забезпечена ніж він сам?
Чи награвся в татка?
Прошу :
1. Прийняти до розгляду мою позовну заяву.
2. Позбавити мене обов’язку платити аліменти , бо мені надоїло, я замахався))
Бо я шось таке вперше чую.
які підстави для звільнення?
Дитина краще забезпечена ніж він сам?
Чи награвся в татка?
Прошу :
Ласунка• 17 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так автор пусть в суд подаёт,как она уговорит мужа от прав отказаться?
Душка-свекрушка)))• 17 марта 2023
Отказаться от прав невозможно и аморально, процедура не выписана в законодательстве.
Он может быть лишён в судебном порядке.
Если он не биологический отец и не знал об этом в момент оформления прав или это было сделано автоматически на основании существования зарегистрированного брака, подаётся иск об исключении записи об отцовстве.
Он может быть лишён в судебном порядке.
Я не в теме• 17 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Якщо він має доступ до дитини. А якщо він сумнівається у батьківстві, то він доступу до дитини 99% не має. Розумна жінка і не дасть.
КоролеВешна• 17 марта 2023
Ответ дляЯ не в теме
Тут ключеві слова розумна жінка)))
Попразендовна• 17 марта 2023
Ответ дляішо
Якого біса, якщо дитина не його?
Доведено в суді? На кого записана дитина?
Ви закон почитайте
Я не в теме• 17 марта 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Це упущення тих, з ким ви жили, їхній обов´язок був подавати в суд на позбавлення батьківських прав матері.
Попразендовна• 17 марта 2023
Ответ дляИванка Бур
Так , це правда