Миледи• 17 марта 2023
Не питайте коли все закінчиться. Питайте себе: що я для цього зробив?
Отакі справи
Труп нареченої• 17 марта 2023
після того як коли кабінетніпрофесійні військові перестануть красти і підуть на передову, а не діти по 20 років
Катрадзе_Я• 17 марта 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Смешно)))
Все решается наверху...
всьо не так однозначно?
Киев_Елена• 17 марта 2023
Ответ дляМиледи
Заводи треба(((
Патрони
Дрони
Свої заводи!
Патрони
Дрони
Свої заводи!
Построить завод - огромные деньги и время. На будущее - да. Но опять же - кто будет спонсором этого праздника жизни? Сейчас уже большой дефецит бюджета, пенсии выплачиваются из того что Европа дала. А сколько разрушенного жилья, сколько инвалидов из-за военных действий которых нужно будет содержать. Не разворовывать нужно было оборонку на протяжении 30 лет! Современная оборонка с нуля это МЕГА дорого. А сейчас уже как есть
Колючая Роза• 17 марта 2023
Ответ дляСКИБИДЫШь
Смешно)))
Все решается наверху...
орки на допросах тоже так говорят
Allka- skakalka• 17 марта 2023
А что сделали депутаты ? Гуманитарку натырили ? Принимают дебильные законы ? Детей отправили в ЕС, пусть идут воюют !
Odna Takaya• 17 марта 2023
Ответ дляМиледи
100% тут матрешки тільки і пасуться…
«Это от нас не зависит… бла бла « тьху.. огидно..
А що від Вас залежить?Конкретно? Без заїздених фраз - матрьошка, кокошник, зрада..... Конкретно, що в нас залежить від простого народу. Бо особисто я не знаю, що я можу зробити, шоб вплинути на ситуацію в кращу сторону.
Що конкретно робите Ви? Який з цього результат? Може здивуєте приємно? І багато хто Вас підтримає.
P. Halliwell• 17 марта 2023
Ответ дляМиледи
100% тут матрешки тільки і пасуться…
Удалено администрацией...
P. Halliwell• 17 марта 2023
Ответ дляЦибулька зла
Мы маленькиелюди
Все договоряк’
Достали уже. Если б не люди, рашня б и киев взяли. Люди остановили это! Люди!
Все договоряк’
Люди и погибли за это и погибли в огромном количестве. А должно останавливать этот кошмар нормальное современное наступательное оружие
Lusapasika• 17 марта 2023
Ответ дляМиледи
100% тут матрешки тільки і пасуться…
та у матрешек разве есть права?рабы..бараны ,стадо.за лайки садят по тюрьмам
Lusapasika• 17 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Ну так від них і незалежить, то ж раби , але ж пхають своє рабство всюди
сто проц!!!
Миленька Лебідко• 17 марта 2023
От щойно подивилась відео пані Інни з каналу ’Моє подвір´я’ про її допомогу ЗСУ. Називається ’Мої соколики’. А тут пишуть, що перемога не від нас залежить... В Німеччині, ми збираємо гроші для ЗСУ постійно. То шили іграшки ялинкові, пекли пироги та продавали на Різдвяному ярмарку. Тепер от пишемо писанки та будемо готувати паски і продавати перед Великоднем. Зробіть хоч шось, люди
Ответ дляДиректор Пляжу
Если экономика так хорошо развивалась, то зачем в конце 2013 года Янукович на крыльях полетел в москву за кредитом в 15млрд долларов? И почему во время его правления проедались ЗВР с огромной скоростью?
Золоті унітази самі себе повинні були купити?😆
Ответ дляМиледи
Дівчата, такі думки після відео наших хлопців з 0
Дронів нехватає… а це десятки життів врятованих. У узкіх китайське барахло(( але воно працює
Я вчора збиралася купити сумочку,така в мене була жіноча забаганка,а потім якось як пішли новини одна від одної сумніша,взяла і всі кошти кинула знайомій,вона збирає в підрозділ свого брата,який зник безвісті ще в вересні,на дрони.
Може це спасе комусь життя,а я куплю собі після перемоги)
Миленька Лебідко• 17 марта 2023
Ответ дляkokos_ka
Дуже вам дякую
.
От ороччі відроддя також збирають своїм чмобікам. Хоча б доширак та шкарпетки
. От ороччі відроддя також збирають своїм чмобікам. Хоча б доширак та шкарпетки
Миленька Лебідко• 17 марта 2023
Ответ дляkirrrya
могу пакетов сразу черных выслать
пропустим соединяющие звенья ( носки, дроны, лечение, протезы) сразу к финишным сборам - пакет и точка)
Було б непогано, значно полегшило б нашим хлопцям збирання їх по шматках
Allka- skakalka• 17 марта 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Дуже вам дякую
.
Конченные .!