Носки на подтяжках• 17 марта 2023
Як розслабитися перед візитом до гінеколога?
Які ліки допомагають? Но-шпа у поєднанні з яким препаратом?
Бачу_майбутнє• 17 марта 2023
Вы со страха лечения зубов перешли теперь на гинеколога?
Вам сегодня сколько таких тем надо написать?
Носки на подтяжках
• 17 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
То не моя тема
Яйцеголовая• 17 марта 2023
Понимаю, мне тоже постоянно врач говорит что расслабьтесь, не могу зеркало вставить. Не люблю я эти походы(( стараюсь абстрагироваться, смотреть в окно, подумать о чем-то чтобы отвлечься
Носки на подтяжках
• 17 марта 2023
Ответ дляПилосмок працює
В смысле расслабиться? Там никто больно не делает))
Розслабити м´язи. Бо дзеркало важко влізає.
Пилосмок працює• 17 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Треба зручно лягти, не боятися. Вас не ґвалтують, на щастя. Це перевірка здоров‘я. Ще деякі лікарі мають змазку, тому не так важко.
Люблю ВалЄру• 17 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Хай доктор наслюнить
Носки на подтяжках
• 17 марта 2023
А ще, якщо чесно, я соромлюся лікаря, оголеною бути ніяково.
Хомо_сапиенс• 17 марта 2023
Ответ дляСамоучка
Зачем расслабляться?
Чтобы врачу было легче вставить зеркало
Носки на подтяжках
• 17 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Купите зеркало размера С. Спокойнее будете на все реагировать.
Купила. Але воно, бачу в упаковці, немаленьке все одно.
АБВГДейка• 17 марта 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А они продаются по размерам?
Мяо мой мяо• 17 марта 2023
Ответ дляАБВГДейка
А они продаются по размерам?
Да. В наборах обычно М. А отдельно зеркало можно С купить.
сама себе прекрасная• 17 марта 2023
Просто глибоко дихайте
Я сама вчора на короткий час зніяковіла, давно не була
Найщасливіша• 17 марта 2023
Выпейте рюмашку 😁
А если серьезно, то я подумала, что какая-то очень неприятная процедура назначена, такое я проходила.
Не переживайте, все будет в порядке, Вы сейчас просто себя накручиваете на ровном месте.
Доктор Вас и не вспомнит на следующий день, у него таких пациенток столько, что ему уже точно все равно, как Вы выглядите голая.
Весёлая морковка• 17 марта 2023
Я перед восковой депиляцией выпивала 1-2 рюмки Бехеровки) к гинекологу ходила трезвой, но если Вы сильно волнуетесь, то можете чуть выпить)
Ірина-51f2• 17 марта 2023
Йти до лікаря з гарними відгуками, якого вам рекомендували чи ви знаєте про його гарну репутацію. Дзеркало розмірі S, майже не відчувається. І пом‘ятати що навмисно вам боляче робити не будуть і від того ще ніхто не помирав, чим більше ви народжуєтесь тим важче лікарю вас оглянути в тим довше ви будите заважати йому це зробити ..Я сама перший раз у 23 роки наважилась йти, тому для себе обирала приватний кабінет
Ірина-51f2• 17 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Воно 7 см к довжину і 2,5 см у ширину, ви його майже не відчуєте, якщо це приватна клініка у лікаря може бути спеціальна смазка щоб воно легше входило. Просто розслабтесь, думайте про те яка ви молодець що турбуєтесь про своє здоров‘я
Носки на подтяжках
• 17 марта 2023
Ответ дляНайщасливіша
Выпейте рюмашку 😁
Буде УЗД, а також відеокольпоскопія, будуть брати аналіз ПАП-тест, шкрябати там будуть, і ще ніби йодом мажуть, якщо не помиляюсь
Шукаю трусики• 17 марта 2023
Насколько мне тоже неприятно, но я нашла своего врача, а еще кресло должно подниматься как бы вверх немного и тогда гораздо легче эта процедура, но вообще, да, тоже не люблю это дело..
Ірина-51f2• 17 марта 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Узд не відчувається, там прибор довгий, але дуже тонкий. Кольпоскопія це теж не боляче, просто дивляться шо у вас там і ви навіть зможете побачити це на екрані. Самі тести з оцтом і йодом трішки неприємні, трішки пече там, але це декілька секунд
Тут надолго• 17 марта 2023
Ответ дляПилосмок працює
перевірка здоров‘я после которой вагиниты и молочницы появляются. прекрасная проверка. супер!
Носки на подтяжках
• 17 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Звідки? Лікарі заносять інфекцію? Мають використовуватися одноразові рукавички, підстилку та інструменти.
Мяо мой мяо• 17 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Не встречалось такое. А почему вы думаете, что это результат осмотра?
Пилосмок працює• 17 марта 2023
Ответ дляТут надолго
Не знаю де ви обстежується, не мала таких проблем ніколи після походу. Можливо вам треба лікаря змінити?