Показушница• 18 марта 2023

Які у вас витрати на місяць?

То лиш в мене останнім часом щелепа вниз падає. Що не день, то потрібно в магазин, один похід мінус 1-2 к. І такі походи потрібні майже не кожних 2 дні. То хліб, то масло і т.п.
Грошей ніби вистачає, але ставити на збереження взагалі неможливо.
Що робити ви в такому випадку? Обмежуєте себе, збільшили дохід, чи просто живете на те що є?
Сіґеле-міґеле• 18 марта 2023
Ответ дляНе стесняюсь
У меня 2000грн в месяц на еду, а не на 1-2 дня.
Питаюсь одна, только полезными продуктами
А что вы едите на 66,67 в день?

Манкоголік• 18 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Ну якщо ви думаєте, що 300$ це багато, то їдьте сюди і жируйте) чесно кажучи я не розумію, що таке 300$ в США. В якому ви місті взагалі живете? І які у вас затрати крім харчування 300$?
Ви нервова чи тему створили щоб людям хамити? Читати і розуміти суть прочитаного можете?
Я питала куди мені їхати?
Трохи отямтесь може і жити легше стане
Директриссимо• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Это не от пищевых привычек меню зависит, а как раз от дохода. Или вы думаете, люди имеющие возможность покупать охлаждённую дорадо, фукают на нее и стейки мраморные, и покупают хек и нашу рябу по акции?
Я фукаю на сибаса и дорадо. Хоть могу их купить. Люблю карасей мелких
Директриссимо• 18 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
А что вы едите на 66,67 в день?
Там комментатор, наверное, поваром в д/с работает
Санька-4b93• 18 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Или в санатории ведомственном, погранслужбы например.
Директриссимо• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Кстати, а есть же работы с питанием. Может, реально, тот комментатор за свой счет питается только по сб и вс? Тогда понятно, почему 2 тыс на еду уходит😂
Манкоголік• 18 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
300$ на місяць? Це де ви купуєте і що?
Це ОСНОВНИЙ НАБІР продуктів, риба, м‘ясо, овочі. Дрібниці докуповуєм, але у автора 5 к на пару днів і по 1-2 к кожні декілька днів на дрібниці, типу стадо годує?

автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляМанкоголік
Я питала куди мені їхати?
Трохи отямтесь може і жити легше стане
То ви одна єдина зі всіх задали глупе питання, що я купую. Купую те що і всі… уявляєте.І зі своїм «а я в США», та молодці, що ви в США, молодці, що вас троє і кожному по 100$ на місяць вистачає. Так кажете за 300$ ніби, це якийсь куш. І спочатку, це вам потрібно читати, що в темі написано. бо я не питалась чиюсь думку, за мої витрати, а спиталась чи збільшились їх витрати і як вони з цим боряться. Але нічо я вам розжувала, певно зрозуміли вже))))
автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляМанкоголік
Яка вам взагалі різниця, кого я годую, чим і скільки… заздріть мовчки;)
Бандитка Сью• 18 марта 2023
В лютому видатки 123 т. (робили ремонт тераси). січень 2023 - 71 тис.
Менше 70 не буває ніколи - нас двое + дорослий син і його родина (допомагаємо йому вчитися і продуктами, грішми). Приватний будинок+двір, 3 машини (дві з яких робочі)), собаки-коти, допомога ЗСУ, також допомога одинокій бабусі (не рідній, не за хату).
Бандитка Сью• 18 марта 2023
Я живу по принципу: якщо я хочу більше мати (грошей і можливостей), то маю більше заробляти.
Економити не хочу.
У нас в родині заробляю більшість я, так склалося. Але чоловік робить свою роботу і розвантажує мене максимально.
Смайлик• 18 марта 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Сказки - они для того и существуют, чтобы их рассказывали
автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляБандитка Сью
Економити не хочу.
Я в декреті, але невеликі доходи маю, у чоловіка бізнес, але не витягує з нього заробіток, щоб більше вкладатись. Розумію, що він працює для сім’ї на перспективу, але хочу вже починати більше сама робити, щоб реально не економити. Бо в нас минулий місяць так само -40к просто через те що потрібно було дитячу кімнату оформити.
автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляБандитка Сью
Економити не хочу.
В ідеалі навіть не розумію, як дійти до тої комфортої суми на місяць, чим більше заробіток, тим більше забаганок.
Прибираю щодня• 18 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Я була в США не раз і смішно читати як за 300$ на місяць харчуються 3. Особливо тепер. 10$ в день на 3 людей. Ви ще маєте food stamps? Інакше не можу уявити)
автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
О я чоловіку це розповіла, він мені одразу по типу .. можливо по якийсь програмі допомоги.
Нашли в капусте• 18 марта 2023
Ответ дляФорточка
Тратим много, хватает на все, не экономим, в месяц на троих примерно 20-25 т на продукты.
Нихрена себе! Это где надо работать, чтоб столько проедать?
автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Тут головне «треба працювати»)
Нашли в капусте• 18 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Тут головне «треба працювати»)
Где? В Верховной Раде?

Прибираю щодня• 18 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
В мене зараз багато знайомих в США, то теж так рахують, потратили 300$, але мовчать, що food stamps 800$ ще. Ніби і правду кажуть, але забувають додати маленьку деталь. В тому ж Costco 300$ це ніщо. М’ясо, риба на 3 людей тамна місяць.
автор Показушница • 18 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Якщо навіть і можливо 300$ витратити на їжу в США, то я боюсь уявити, яка має бути якість такої їжі.
Форточка• 18 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Это не проедать, а нормально, здорово питаться. Свой бизнес, раз вам так интересно.
Манкоголік• 18 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
жесть, та нема різниці, нашо ви з темою про це прийшли сюди? Реально, ви думаєте що хтось заздрить годівниці?
Манкоголік• 18 марта 2023
Ответ дляКонФФетОшка
До чого тут що написано в темі? Я відповіла на конкретний ваш пост. Пропийте бром, заспокойтесь трохи. Куш тут до чого?
Манкоголік• 18 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Я не написала що ми за 300$ в місяць харчуємось, я написала що витрачаємо на основні продукти, пізніше дописала які саме.
всемВсёИмного• 18 марта 2023
Ответ дляПрибираю щодня
100%, мясо-овощи пркупает , остальное из фуд банков, да и то 300 маловато для рыбы мяса и овощей на месяц
Все будет, но потом• 18 марта 2023
Расхныкались миллионеры, что они не доедают. Аж помочь захотелось со своей пенсии))
Ермолайчик• 18 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Где? В Верховной Раде?
А что 20-25 тис если работают 2 в семье это большая сумма?
Miss_Amerika• 18 марта 2023
Да, по еде так и получается. Один поход - 1000-2000 грн.

Ничего не делаю, а что с этим сделаешь?
Редисочка• 18 марта 2023
Ответ дляСанька-4b93
Вот вам хек не зашел-могу из еды покупать ,что хочеться,но котлеты из хека с пюрешкой это нечто…У меня и у детей это выше чем стейки с лосося.
Только енергозатраты у меня на готовку больше ,поетому и делаю не часто.