Вареничніца• 18 марта 2023
Хтось хоче мені допомогти?
Дівчатка, дитина записала відео невеличкої частини пісні (вона грає на інструменті та співає), може хто хоче поставити їй лайк на ютубі. Мені потрібно лише 3-4 лайка, щоб вона не засмутилась. Відразу скажу до найомих з таким питанням звертатись соромно, легше до сторонніх людей.
Якщо хто хоче поставити лайк і то напишіть без аноніма я Вам кину посилання на її відео дякую. А Вам якщо більше сподобається ніж ні то поставите лайк. Всім гарного дня.