Вареничніца• 18 марта 2023
Хтось хоче мені допомогти?
Дівчатка, дитина записала відео невеличкої частини пісні (вона грає на інструменті та співає), може хто хоче поставити їй лайк на ютубі. Мені потрібно лише 3-4 лайка, щоб вона не засмутилась. Відразу скажу до найомих з таким питанням звертатись соромно, легше до сторонніх людей.
Якщо хто хоче поставити лайк і то напишіть без аноніма я Вам кину посилання на її відео дякую. А Вам якщо більше сподобається ніж ні то поставите лайк. Всім гарного дня.
Гравіцапа• 18 марта 2023
взагалі не важко, але не народіть наступну проблему, зараз 100 людей лайкне, вона захоче нове відео, а там вже має бути теж приблизно стільки ж і далі по колу
Вареничніца
• 18 марта 2023
Ответ дляГравіцапа
я кину лише 5-6) 100 точно не набереться я з Вами згодна
Совбез• 18 марта 2023
А дедушки +бабушки , крестные к ним нельзя обратиться, что здесь постыдного поддержать? вам правильно написали дальше больше будете голосов собирать
Вареничніца
• 18 марта 2023
Дякую всім! Більше бажаючих не треба. Думаю навіть 2 лайка їй достатньо)
Вареничніца
• 18 марта 2023
Ответ дляСовбез
Ну вони ж не зареєстровані на ютубі🙂
Стосовно хрещеної, ні не хочу звертатись
Вареничніца
• 18 марта 2023
Дівчата, я всім вдячна хто відгукнувся. Я багатьом не скинула. Щоб дійсно не відбулося як говорить автор першого посту. Всім гарного дня!
Я Вас не боюся• 18 марта 2023
Ответ дляВареничніца
Я думаю, дівчатам цікаво, а ставити чи ні вони самі вирішать;) Кидайте!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 марта 2023
Я не буду ставить, просто посмотрю. Киньте сюда ссылку. Это по запросу, потому не удалят.