Море Щастя• 19 марта 2023

якщо у сфері обслуговування або у держ установах працівник ігнорує мовний закон

і розмовляє російською. на мої слова реагує озлоблено та агресивно і не переходить на мову, продовжує руснявою , якщо я викличу поліцію - їй щось буде? вони зафіксують порушення і вона заплатить штраф? відео і докази у мене є

ps у сфері обслуговування - тільки українська. притензій до російськомовних поза роботою я не маю , кому як зручно
просьба не розводити ґвалт і дати відповідь , хто знає
Ирина-bbd0• 19 марта 2023
Ответ дляХвильоватиша
Удалено администрацией...
Дада)))) в Украине нацисты ущемляют и притесняют)))))
Наша песня хороша.начинаем заново?
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Опять? Почему в Украине украинец не может требовать ответов и обслуживания на украинском?
Опять щелепа у кого-то притесненная?
дожену і ощасливлю• 19 марта 2023
Ответ дляХвильоватиша
Удалено администрацией...
Я думаю, владелец пекарни настоял на извинениях
Тоталитаризма и всего остального нет, она должна говорить на украинском
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Не зважайте на матрьошок. Вони свої фублі відпрацьовують щоб водку на ростові купувати.
Успокойся_Успокойся• 19 марта 2023
Мені здається змушувати розмовляти якоюсь мовою - це не про свободу. Автор, а ви в курсі, що не у всіх школах була українська мова? Реально є люди в Україні, які не розуміють мову, не те що розмовляти... Одеса, Харків - це міста в яких мови було дуже мало в освітніх закаладах

А потім в рашці строчать сюжети, про те як в Україні звільнили людину, або побили, або зробили ізгоєм, за незнання української

Якщо так змушувати людей - точно не буде позитивного переходу на українську
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляШвабристка
У вас языковой барьер?
У вас проблеми з розумінням написаного?
автор Море Щастя • 19 марта 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
’просьба’ - це якою мовою?
Може варто почати з себе?
уявляєте , що теж українська мова ))))) яка ж вона багатогранна , наша солов’їна, так?
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Наша песня хороша.начинаем заново?
+1000000.
Н@Диете• 19 марта 2023
В держ установі,думаю,за кацапську,буде догана на перший раз.
Ирина-bbd0• 19 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся

Серьезно?))) Даже при ссср в школах була мова) это откуда приехали к наи абсолютно не понимающие и не могущие сказать два слова на мове?
Из устьзадрищенска?
Видна міленіалка• 19 марта 2023
Через таку одну в нас медсестра звільнилась. Бо пожалілась, що з нею російською розмовляли.
Визвали в кабінет до головного лікаря і ця ... вимагала публічних вибачень, що з нею розмовляли не так, як треба.
Жінка переїхала з Алчевська в 14 році. Відмовилась вибачатись і написала заяву. Старша медсестра потім за нею бігала благала лишитись, бо за три копійки в державній лікарні немає черги бажаючих. Працює тепер в приватній, бо там головне якість обслуговування, а не мова спілкування.
AmazingLady• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
якщо це маленький магазин хлібобулочних виробів - сюди теж це підходить?
Конечно нет
Планшетница• 19 марта 2023
У мене є російськомовні знайомі, які зараз на передовій захищають наше життя і спокій. Поїдьте і їм розкажіть, якою мовою їм розмовляти. Вам не соромно?
автор Море Щастя • 19 марта 2023
Ответ дляПомеха справа
Может человек с трудом нашел работу, а Вы какашка, автор.
так до чого тут це? яка мені різниця, пмс у неї, діти голодні, чи дупа чухається? хай веде себе , як людина
Н@Диете• 19 марта 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Так,з держ установи попруть,рано чи пізно.
Швабристка• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
В зеркало это скажите. Себе.
Успокойся_Успокойся• 19 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Из устьзадрищенска?
Не в усіх школах була мова. Це 100% факт
МашМааш• 19 марта 2023
У меня муж в сфере обслуживания, начинает общение с людьми с фразы: я могу на украинском, но вам не понравится)

Реально коряво говорит
Ирина-bbd0• 19 марта 2023
Ответ дляПланшетница
Не нужно этих манипуляций. Доброго ранку чи інші слова можна промовити та не доводити до конфлікту.
Що це знов за заламування рук?
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляПланшетница
Для чого ви вкотре достаєте оцей наратив?
Там і є хлопці,які спілкуються українською мовою. Вам не соромно?
Вапщета• 19 марта 2023
Вам заняться нечем? Вы знаете сколько русскоязычных воюет? Пойдите ещё их поучите. А вообще вызывайте полицию. Я бы посмотрела на этот цирк.
ТигрЛьвович• 19 марта 2023
Ответ дляПомеха справа
И спасибо ему/ей , что работает и остаётся в Украине, а не свалил на пособия за бугор. И хозяину пекарни - спасибо, что не свернул свою деятельность. Вот, что за люди, они как-будто не понимают, что мы живем в военное время и нужно быть единым народом и именно это постоянно демонстрировать рашистам, не видосы снимать и в сеть сливать с языковыми срачами, которые потом кацапня радостно транслирует.
Ирина-bbd0• 19 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
В усіх. Але могли не вивчати діти військослужбових. Це не проблема українців. Іноземни вивчають.а коли мови стосуетья.то починаються всесвітні страждання
Знов за рибу гроші
Не танцую- но пою• 19 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся

А ви спробуйте поїхати жити в Польшу чи Германію. Ви уже через місяць змушені будете ходити на мовні курси щоб пшекати та геркати. Бо там поважають мову країни, в якій живуть. Можна знати десять мов, але не знати і не розуміти мови країни, в якій живеш - це просто невіглавство. За пару десятків років не вивчити рідну мову - це ж яким треба бути недалеким. Ну і зрештою, є закон, який треба виконувати. Якщо не хоче розмовляти українською в сфері обслуговування, нехай іде туди, де цього не вимагають (прибиральницею, фасувальщицею, збиральницею овочів тощо).
автор Море Щастя • 19 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Опять щелепа у кого-то притесненная?
я не наїжджаю на російськомовних, люди мають право говорити , якою їм зручно , між собою
але ж не треба нагліти і навіть після прохання перейти на укр, відстоювати свої надумані «права» и «живем в свободной стране»
мого двоюрідного брата на війні розстріляли за українську, а цево стоїть, і совісті не має. якщо людина йде по вулиці і розмовляє російською - мені байдуже , хай робить, що хоче, але не в сфері обслуговування… Це роблять люди, які не знають сьогодення
Я пані прохана...• 19 марта 2023
Полиция составит протокол,но штрафа на месте не будет.
gizma2019• 19 марта 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Сегодня слушала очередные извинения от работника одесской пекарни
Вам крупно повезло, а то в Киеве дама за такие закидоны получила разбитые яйца на своей голове)
Дайте вподобайок• 19 марта 2023
Ответ дляМоре Щастя
Блин, как рада полиция таким бдительным граждам как вы автор...реально криминогенная обстановка жуть, куча серьёзных вызовов и проблем, а тут вы с кучей свободного времени..
Ничего про законодательное регулирование этого вопроса рассказывать не буду, вам не хочется.
Но действительно, когда куча ребят защищают Украину и говорят на русском и являются настоящими патриотами, такие как вы вызывают раздражение
ЗавЛабСнаб• 19 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ну як звалюють за бугор українці то швиденько починають вчити мову іншої держави. І не плачуть гіркими сльозами що їм важко ,що рос.мовні воїни також воюють.
Тільки в Україні їм рідна мова не «заходить».
автор Море Щастя • 19 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся

так я ж не чіпляюсь на вулиці до людей, ало! тут про сферу обслуговування , читайте уважніше