Викликаю на дебати• 19 марта 2023
Хтось зараз робить ремонт в новобудові?
Хочемо продати гостинку, докласти грошей і взяти 1 к в новобудові. Цікавить у скільки обійдеться ремонт? Техніка і меблі є, цікавить суто ремонт. Не дешманський з різнокольоровою плиткою, а як з інстаграму, щоб підвісний унітаз, підсвітки, широкоформатний керамограніт? На яку суму розраховувати?
П. С. Цікавлять лише свіжі ремонти, ті, хто робив років 2 і більше, ви молодці, але ціни вже не актуальні
Голубец• 19 марта 2023
Цены сейчас пипец. Делаю ремонт на балконе 4 м.кВ, рама уже стояла…обойдется в 1 тыс $
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляГолубец
Це за що?
Голубец• 19 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Це за що?
Это теплый пол, плитка, частично утепление и штукатурка с покраской
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
І ще можливо хтось скаже, як краще. Є новобудови з гіпсовою штукатуркою, а є просто голий кірпіч, без штукатурки навіть.. Як краще брати?
Нашли в капусте• 19 марта 2023
Делала в 2021 году, 80 м2, на бюджетный ремонт ( с подвесн унитазом, потолками, стены обои, все скромно , чисто, симпотично) ушло 20 тыс у.е с работой
Вот и считайте прикидывайте примерно
От застройщика стены были со штукатуркой и залитый пол бетоном
Вот и считайте прикидывайте примерно
Поросенка• 19 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Вот и считайте прикидывайте примерно
Все залежить від вартості роботи майстрів.
Голубец• 19 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Если вы не собираетесь вносить туда никакие изменения, то лучше со штукатуркой. Это если вам не пол покраску конечно. В идеале люди делают дизайн проект и под него делают ремонт, тогда штукатурка там до однооо места.
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Вот и считайте прикидывайте примерно
20 тис це без меблів?
Поросенка• 19 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
20 тис це без меблів?
Мабуть це з будівельною компанією. Дорого.
Нашли в капусте• 19 марта 2023
Ответ дляПоросенка
Стоимость средняя , были и выше цены у других
А що таке?• 19 марта 2023
Ответ дляГолубец
Я делала балкон в 2013 году и тоже он обошелся в 1000$. Правда при курсе 8) но от курса все и зависит.
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляПоросенка
80 кв, площа велика
Нашли в капусте• 19 марта 2023
Ответ дляПоросенка
Это недорого, поверьте
Знаю бакси• 19 марта 2023
Найдорожче в квартирі це санвузол, потім кухня.
В плані ремонту, не техніки
Голубец• 19 марта 2023
Ответ дляА що таке?
Я делала в другой квартире, но в другом городе в 2009, то обошлось в 300$. Факторов много…
Нашли в капусте• 19 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
В плані ремонту, не техніки
Я кухню сама проектировала и собирал мастер , материалы резали в Вияре. Но этим нужно заниматься, я делала все в 1 раз ночами сидела. Сэкономила прилично.
Большая кухня без столешницы обошлась в 1000 у.е
Весняний Марафон• 19 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ми зараз в ремонті, на фініші. Ремонт не дешевий. Ми взяли квартиру і з стяжкою і вирівняними стінами. Дуже пошкодували. Деякі стіни взагалі перероблювали, нпюаприклад стіна між дитячими була не така товста та міцна, щоб тримати робочі зони дітей. А по проекту вони з обох боків цієї стіни. Стяжку вирішили міняти в кухні студії і все, як почали зривати, зрозуміли зо зроблена не якісно, хоча новобудова зліт класу. То зривали з усіх кімнат майже. Зараз би вже точно брали просто голі стіни. Далі ціни різняться просто від землі до небес. Ми на стінах захотіли молдинги, це гарно, але великий +до бюджету, двері в стелю, 2,6 м висотою, також великий+ в витрати, але ж це незвично
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляВесняний Марафон
А по цінах що вийшло?
Весняний Марафон• 19 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
А по цінах що вийшло?
Космічні суми. Два унітази нам обійшлись в 40 тис, з копійками. Адже мені треба були мінімалістичні безобідкові і повністю матові. Ось кран на кухню купили 35 тис. Ванна 60, сантехніка в ванні кімнати близько 400 тис, це лише крани та кнопки. Робота виходить 60-100 тис в місяць. Але це складний ремонт, де багато складних вузлів і ідей
Щаслива Я• 19 марта 2023
Траты на ремонт очень зависят от Вашего отношения. Я сейчас делаю ремонт в однокомнатной квартире, новострой, 47 кв.м. пока только лоджию сделали и итог 430$. Это без теплого пола, не захотели. На полу керамогранит, стены поштукатурили и оклеили немецкими обоями, потолок утеплили минватой и подшили гипсокартоном, покраска. Большое панорамное окно от застройщика, только дополнительно сделали изоляцию по периметру. Лоджия у нас тоже 4 кв.м. на фото расходы по материалам.
Щаслива Я• 19 марта 2023
В санузел закуплены все отделочные материалы, вся сантехника и двери планирую установить ванну и рядом душевую поставить, подвесной унитаз, тумба с раковиной и зеркальный шкафчик, плитка на стены и пол, полотенцесушитель, сделали стяжку по маякам, на сегодня это 41000 гривен, так что с уверенностью могу сказать что в 2000$ я уложусь. Общая площадь санузла 5,5 кв.м.
Молчунья• 19 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
В плані ремонту, не техніки
Мій не такий• 19 марта 2023
Ответ дляВесняний Марафон
мда..воно й не дивно, що космічний ремонт
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Підвісний унітаз і інсталяція мінімум 10000, тумба з раковиною 5000, ванна 5000, змішувачі, крани тисяч 10, полотенчик 5000, двері 10000. Це вже більше вашої суми. А ще ж робота
Щаслива Я• 19 марта 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Я не купую за такими цінами. В мене є особливість знаходити дешевше))
Я ж зразу написала що багато чого залежить від підходу власника до ремонтних витрат.
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Який має бути підхід? Об´їздили 5 магазинів, знайшли інсталяцію і унітаз по акції за 10 тис. Дешевше лише пластикова інсталяція.
Викликаю на дебати
• 19 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Ну так, можна картонні двері за 5000 )