Майданщица• 19 марта 2023

Мне кажется, что война скоро закончится. Кому также?

Вот и весь мой вопрос. Я НЕ видящая-таролог-предсказатель и т.д. Просто жещина. Но почему-то появилось такое ощущение....девочки, расскажите, как у вас. Спасибо.
ната0981• 19 марта 2023
В меня теж відчуття, що скоро, дуже скоро наша перемога, це неможливо пояснити, но відчуття такі є. Цім відчуттям хочеться вірити,
Клементина• 19 марта 2023
А у меня наоборот : что ещё конца и края не видно.
Извините... ((
Ya tyt• 19 марта 2023
Війна 9 років, зараз гостра фаза, все змінюється з кожним днем. Але і до нас дійде черга, повоюємо.
Люсильда.ua• 19 марта 2023
Давайте будемо реалістами. Не слід видавати бажане за дійсне, щоб потім не розчаровуватися. Поки що, на жаль, немає підстав стверджувати що ось-ось перемога. Те, що ми достойно пережили цю зиму - вже для нас усіх велика перемога. Але на фронті ще дуже все складно.
Женщина за сорок• 19 марта 2023
Ответ дляКручу хвости
Он Обещал победу 16 марта 23, я так ждала,так ждала.....
Зачем в даты верить? Надо в ЗСУ верить , а не всяким дидам ведунам. Хоть один предсказатель угадал точно?
Lusapasika• 19 марта 2023
я уверена,что скоро конец
mamma nast• 19 марта 2023
Ответ дляСнежнакомка
Ещё сколько отвоевывать и к границам 91 года выходить. Как это может быстро закончится? Логики ноль. Идите погуляйте.
Очень багато інформаціі, що в раше військо не мотивоване і кадрів нема добре підготовлених. Танки та ракети скоро закінчатся. А в нас як раз всього буде багато і воюють наші хлопці за свою землю. Почитайте в новинах, що робиться в окупованих містах. Як допомогают партизани. Мені кажется, що влітку все закінчится. Ім вже нема чим та кому воювати.
_Анна_83• 19 марта 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Так. Цей рік. І наголошував на цьому неодноразово. І прямо розказав майже по тиждня, які події будуть в рашці пр цьому.
Уже писала здесь, что мне снился сон, что я еду домой, а на деревьях маленькие листочки. Как в конце апреля-начале мая. Я краматорчанка.
Хочется верить, что в этом году, но...
Люсильда.ua• 19 марта 2023
Ответ дляната0981
Я Вас підтримую! Теж таке відчуваю. Але це навіяно нам весною, сонечком, теплом, першими квітами, які вже у кожному полісаднику. Це зовнішні ознаки перемоги. Але насправді все ще складно у військово-політичному плані.
Я відчуваю, що не буде вже таких масованих атак, які були в жовтні, грудні 2022. Але знову таки - це моє бажане... А як-то буде насправді - поживемо-побачимо.
Люсильда.ua• 19 марта 2023
Чомусь автор без аноніма спілкуватися не хоче
Дивно якось ... Коли така тема від душі, то чому тоді скриватися? Чи то знову сєпари наші думки вивідують і новини промацують? От чарівний народ
Решка7777• 19 марта 2023
21.09 день мира законопроект ) будем надеятся
Татьяна-8275• 19 марта 2023
Ответ дляFeel good
Впереди решающие события.
Многое зависит от Китая. А он дружит с рашей.
А вдруг китаец приедет, обидеться на что-нибудь, вернётся к себе и нападет на рф?

Тогда 2-3 недели и войне конец.
катерина12009• 19 марта 2023
Ні не здається
автор Camomile-Anna • 19 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Я не скриваюсь
автор Camomile-Anna • 19 марта 2023
Ответ дляРешка7777
Мене цей законопроект теж дивує, якщо чесно. Проте там рік не вказаний, то дуже сподіваюся, але ...не знаю, вірити, чи ні
Люсильда.ua• 19 марта 2023
Ответ дляCamomile-Anna
Я не скриваюсь
Окей! Это хорошо
Svetlana-7070• 19 марта 2023
Не знаю уже що таке скоро((( сьогодні чоловікові вже футболки і кітілі відправила, а таке відчуття що ось недавно він мені їх передавав на зиму((( порахувала пройшло 5 місяців ((( все досі без змін. Хоча тоді здавалось що весною все буде добре
автор Camomile-Anna • 19 марта 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
Окей! Это хорошо
Бан від вас?
Люсильда.ua• 19 марта 2023
Ответ дляCamomile-Anna
Бан від вас?
Нет, конечно! За что?!
автор Camomile-Anna • 19 марта 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Скоро....в цьому році для мене, мабуть, скоро
ВЗРЫВ_МОЗГА• 19 марта 2023
Ответ дляCamomile-Anna
Бан від вас?
Бан выдают админы за размещение изначально политической темы не в том разделе.
автор Camomile-Anna • 19 марта 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Якийсь пепелом, а потвм стихання і щакінчення асього. Такого, щоб прокинулися і раз, війна закінчена, звісно не буде ( на мою думку).
Люсильда.ua• 19 марта 2023
Я баны раздавать не умею. Иногда блокирую людей, которые приходят в мою тему и учат меня жить, закрывают мне рот. Но такое редко бывает. И я стала меньше тем создавать, чтобы настрой себе не портить. А если создаю - то без аноніма конечно.
Argesha• 19 марта 2023
За моїми відчуттями, впродовж року суто на території України має бути дещо типу закінчення - а-ля - договорнячка.
автор Camomile-Anna • 19 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
В чем у меня политика? Я пишу о своих ощущениях
natapril• 19 марта 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Накопим сил и перебьем кацапов, станем в оборону. А там сами просить будут мира
Де накопім? Кого могли, вже всіх вигребли. Інші за кордоном під спідницями сидять.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 19 марта 2023
Ответ дляCamomile-Anna
О войне, это не политика? Или вы хотите обговорить неправомерность действий администрации в отношении вас ?
natapril• 19 марта 2023
Ответ для220В
Ну чем она по-вашему закончится? Логически. Как вы видите, что раша от нас отцепилась, что произошло, изменилось?
Хіба що путлера свої ж видадуть в Гаагу або пришибуть.
Koskor.com.ua• 19 марта 2023
2-3 роки точно буде.
iroman• 19 марта 2023
Мне очень хотелось верить графикам Людмилы (’12 - 13 марта 2023 г. будет какое-то важное решение. И уже с 20.03.2023 г. начнется подъем во всех сферах. Станет легче.’), так как кое-что у нее действительно сходилось в начала войны, но вроде 12-13 марта никакого важного решения принято не было. А 20 марта еще впереди)