19 марта 2023

Що одягнути в паб?

Дівчатка, порадьте, будь ласка, що одягти у паб випити і потанцювати з колегами? У театр мені відомо, що і як). А тут)
У чому звичайно ходите кудись?
Джинси, то який верх? Чи які сукні у міжсезоння?
Буду вдячна за фото.
Маю тиждень, щоб щось знайти.
parele 19 марта 2023
Джинсы и рубашка или свитер. И футболку вниз, чтобы можно было раздеться, если станет жарко.
Столічна штучка 19 марта 2023
Джинси, футболку, светр. Буде спекотно, щоб могли зняти верх
пицунда 19 марта 2023
праздновать святого патрика... что то зеленое
euhunter 19 марта 2023
Головне - ефектний топ та прикраси. Танці в пабі це щось дуже невимушене, знизу підійдуть і джинси з козачками, і джинсова спідниця, і якась більш романтична спідниця. Ще маленька сумочка чи чохол для телефону, щоб не заважав рухатися.
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Ответ дляparele
Джинсы и рубашка или свитер. И футболку вниз, чтобы можно было раздеться, если станет жарко.
Дякую. Біда тільки з джинсам. Мушу щось знайти.
Сорочка і футболка супер.
ОйЙой 19 марта 2023
В паб одевают обычную одежду. Не наряжаются. Была в день святого Патрика в Дублине и в обычные дни в пабах, не принято наряжатся. На дни рождения и свадьбы приняты нарядные платья и костюмы .
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Головне - ефектний топ та прикраси. Танці в пабі це щось дуже невимушене, знизу підійдуть і джинси з козачками, і джинсова спідниця, і якась більш романтична спідниця. Ще маленька сумочка чи чохол для телефону, щоб не заважав рухатися.
Який той топ купити? Бо у мене все якесь скучне.
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Ответ дляОйЙой
В паб одевают обычную одежду. Не наряжаются. Была в день святого Патрика в Дублине и в обычные дни в пабах, не принято наряжатся. На дни рождения и свадьбы приняты нарядные платья и костюмы .
Так, дякую. Я розумію, що не наражаються. Але коли до роботи ходжу у сукнях або довгих спідницях, то якогось у міжсезоння не розумієш, щоб таке вдягнути, щоб не бути як або серйозна тьотя, або хтозна що ’думала, що тут дєнь рождєніє’.
Всех анонимов аноним 19 марта 2023
В чем угодно, но только не каблуки. Джинсы/топ, юбка/кардиган/футболка, джинсы/толстовка тоже подойдет
На ноги: кеды, Челси, ботинки без каблука.
В общем там никто не выделыается, идите в чем удобно
euhunter 19 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Який той топ купити? Бо у мене все якесь скучне.
Ось жіночка на гулянку так вдягається, ще часто міні спідниця, подивиться, вони із сестрою по пабам часто бувають
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Ось жіночка на гулянку так вдягається, ще часто міні спідниця, подивиться, вони із сестрою по пабам часто бувають
Ого. Косуху маю. Чорний топ маю... Піду купувати спідницю. Хоча маю джинсову...
Дякую дівчатка. Вже мабуть знаю, що вдягну
euhunter 19 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ого. Косуху маю. Чорний топ маю... Піду купувати спідницю. Хоча маю джинсову...
Дякую дівчатка. Вже мабуть знаю, що вдягну
Підійде й джинсова спідниця. А чоботи маєте? А прикраси - може краще іх оновити?
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Дякую, дівчатка. Вже напевно знаю, що вдягну, навіть і до магазину не потрібно бігти у паніці))).
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Підійде й джинсова спідниця. А чоботи маєте? А прикраси - може краще іх оновити?
Маю чоботи чорні на невеликому підборі. Але може щось лакове купити... По магазинах то святе пройти, але хоча б знаю куди рухатися.
euhunter 19 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Маю чоботи чорні на невеликому підборі. Але може щось лакове купити... По магазинах то святе пройти, але хоча б знаю куди рухатися.
Так, чобітки ок. Подивиться може що якісь панчохи з надписами, типу кальцедонії, щоб було що обсудити для флірту ;)
автор Лялькодзьоб 19 марта 2023
Ответ дляeuhunter
Так, чобітки ок. Подивиться може що якісь панчохи з надписами, типу кальцедонії, щоб було що обсудити для флірту ;)
Маю, але на роботі нема як показати😂
Залізна пані 19 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Маю, але на роботі нема як показати😂
От заздрю тим дівчатам, які на роботу гарні ходять. Я в спортзалі працюю. Вже задовбало то спортивне. Хочу платтячко і каблучки
АяВсёЗнаю 19 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
От заздрю тим дівчатам, які на роботу гарні ходять. Я в спортзалі працюю. Вже задовбало то спортивне. Хочу платтячко і каблучки
У вас как раз самое то
euhunter 19 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Маю, але на роботі нема як показати😂
Ну так ви взагалі абсолютно вдягнена дівчина ;)
Залізна пані 19 марта 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
У вас как раз самое то
Ну зручно, не спорю. Але вийти в люди іноді тупо нема в чому. От на вихідних їздила в Київ до чоловіка, він військовий, відпросився на 2 дні зустрітись. Каже вчора ввечері пішли в Чорноморку. А я й одягнути не маю що. В мене лиш спортивне всьо
АяВсёЗнаю 19 марта 2023
Ответ дляЗалізна пані
Ну зручно, не спорю. Але вийти в люди іноді тупо нема в чому. От на вихідних їздила в Київ до чоловіка, він військовий, відпросився на 2 дні зустрітись. Каже вчора ввечері пішли в Чорноморку. А я й одягнути не маю що. В мене лиш спортивне всьо
Ну, все равно лучше комфорт, чем вечный дресскод. Я б не променяла на офис