Lusapasika• 19 марта 2023
Польша вступит в прямой конфликт с Россией, если Украине не защитит свой суверенитет
1 мин. ·
Польша вступит в прямой конфликт с Россией, если Украине не защитит свой суверенитет, заявил посол Польши во Франции Ян Эмерик Ростишевский французскому телеканалу LCI.
"Если Украина не сможет отстоять свою независимость, у нас не будет выбора, мы будем вынуждены вступить в конфликт", - сказал он.1 мин. ·
🇵🇱 Польша вступит в конфликт с РФ, если Украина не выстоит, заявил посол Польши во Франции Ян Эмерик Росцишевский
"Если Украина не сможет защитить свою независимость, у нас не останется другого выбора, кроме как вступить в конфликт", — заявил дипломат в интервью французскому телеканалу LCI.
FREEДОМ
Ответ дляЛушпаечка
Так вона, бачу, у всіх слова перекручує.
Мені он вже приписала,що мені не вгодили поляки, в той час як я і слова такого не сказала,а запитала до чого в темі гучний заголовок (який до речі, зразу ж підправила).
Що тут сказати, людина на роботі - гучні заголовки, піднесений тон новин (половину з яких невідомо де взято, бо вперше їх читаю саме на порадниці)
Вже зарікалась не заходити в теми цього бота, а все ведуся,як дурепа
Хм, взагалі то той пост був адресований мені, а я вам нічого не писала. Дівчата будьте уважні, кому і що відписуєте.
Ответ дляLusapasika
не ходіть.не портіть нерви свої.бо ви ж знаєте як я відношусь до вас і ваших смішних клонів.я відео скинула,джерело,то не є мої слова.то посол говорить.але ж вам не цікаво,аби перекрутити.навіщо ви постійно пишите неправду,я завжди даю джерело.
Та ні, це ви якраз перекрутили. То мені поляки не вгодили (але скріну, де саме лушпаєчкою це написано, я так і не дочекалась), то мені все що з Україною пов´язане нерадісно.
Чи може ви себе ототожнюєте з Україною - сказане проти вас дорівнює сказане проти України? То багато на себе берете.
А в теми ваші так, заходити більше не буду.
Новини у відповідних місцях читатиму, а не від бота,який не в змозі адекватно вести дискусію,настворювавши купу тем
Ответ дляSlawaUkraine
Польша перевооружается, заменяет военную технику на новую , а то что было нам отдает ,,, ссср танки , самолеты модернезированые , в нашем положении это хорошая помощь
Нам будь яка допомога потрібна, мені пункт сподобався, де припускають, що таємно щось із нового теж дадуть. На їх місці це розумно, давати тихо, щоб без зайвого шуму.
Ваша величність• 19 марта 2023
Ответ для0208mariia
Да и я говорю хватит пугалок. Хотят помочь пусть помагают, вступают, лишь бы быстрее загнать это шобло в стойло навсегда. А так языком молоть не мешки ворочать
Немає правових засад наразі вступати.
Так зрозуміло?
Ответ дляЛушпаечка

Ответ дляНе чіпай - вб ю
То вони говорять мабуть що воюватимуть за нас, як це тут більшість сприйняла?
Це ви хочете сказати чи що саме вам в моїх словах не сподобалося?)
Мені не сподобалися ваші безпідставні звинувачення у перекручуванні. Якщо щось хтось говорив, то логічно адресувати це йому, а не кому небудь. Вони не казали, що воюватимуть ЗА нас, але натякнули, воюватимуть ПІСЛЯ нас. Русня ж сподівається на перемогу, а не на ще одну війну зі свіжими силами супротивника, от і привід їм для подумати.
Ваша величність• 19 марта 2023
Ответ дляArgesha
І вам здрасьтє,
Кимберли
J3sws
Манька облігація
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
Ирина-bbd0
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika
Конкретно у цьому житті нічим не ’не вгодили’, просто я колись, було діло, до школи ходила. Там був предмет ’українська мова’ - той самий, на якому у першому класі вчать речення з великої літери писати. Ви, мабуть, хворіли якраз, і не палили б свої 159 ніків такою тупезною манерою написання. А ще був предмет ’історія’, не повірите. Але чому там вчили - мабуть, взагалі залишиться для вас незбагненним, якщо українську першого класу й досі не опанували.
Кимберли
J3sws
Манька облігація
Каріна
Степановааня
fedoroff
Рітагоцуляк
Янапушич
київстар1
ukrlivnet
bisnestravel
Zsuwarrier
zcvbnmz
zaraopta
optzena
Ирина-bbd0
domrovska
pumadinika
valnikitan
Lusapasika

Ответ дляЛушпаечка
ні,не втікайте.я передумала.дискутуємо далі.то що вам не сподобалось у посла?дивились відео його заяви?
SlawaUkraine• 19 марта 2023
Ответ дляlapulik
Поляки закупили сотни штук ракетниц с хаймарсов для установки на свои грузовики , и птрк и зрк для пехоты у них должны быть .На рашистских ресурсах вижу как они показуют много украинских летающих и сухопутных дронов , думаю нам запчасти для их сборки передают или готовые изделия .
Не чіпай - вб ю• 19 марта 2023
Ответ дляlapulik
Ще раз: авторка безпідставно вказала що поляки ПІДТРИМАЮТЬ НАС, якщо ми не втримаємо свій суверінітет - це і є перекручення того що сказав полский дипломат. В його заяві Польща лобіює виключно свої власні інтереси про що я написала.
Будь ласка, не марнуйте мій час. Я не розумію навіщо маю пояснювати очевидні речі.
Lusapasika Користувач зараз на сайті (автор)
всі повідомлення
2 1 годину тому
значить,впевнені в нашій перемозі.а якщо що,то підтримають.русня давно писала,що поляки готуються у кордонів,навчання проводять.
всі повідомлення
2 1 годину тому
0208mariia• 19 марта 2023
Ответ дляВаша величність
Немає правових засад наразі вступати.
Так зрозуміло?
Неа, не понятно. Если, упасибоже, Украина не выстоит, но русня не полезет на Польшу, какие у поляков будут основания? Если их границу не нарушат
Ответ дляNastyushaK
Знаете що таке братнi народи?
Украинцам вливали в уши и рассказывали дичь что братские народы это мрази русские..
Но сейчас все уже увидели и прозрели.
Настоящие братские народы были не там где нам рассказывали.
Они на Западе. Рядом с нами. Польша, Балты, Европа, США, Великобритания.
Вот это настоящие братские народы.
Но сейчас все уже увидели и прозрели.
Вот это настоящие братские народы.
Я не знаю, хто вам розказував ту дічь, я тут ні при чому, шо ви в ту хню вірили)
Але вам про сьогоднішніх братів теж хтось тоже вливає.
І вище відповіли вже, а я також поділяю цю думку - Україна у себе одна! Всі інші можуть бути партнерами, хорошими чи не дуже, - як в сім´ї буває.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
всі повідомлення
2 1 годину тому
всі повідомлення
2 1 годину тому
Ще раз, я не авторка і не можу відповідати за її слова, чи за будь чії. Чому ви відписуєте мені те, що на вашу думку перекрутила вона, чи ще хтось? Що в моїх словах конкретно не так? Авторка процитувала джерело і воно до речі не єдине таке. Якщо є інші і інше значення, то дайте посилання, почитаємо і обговоримо, а не кидаєтесь на людей.
Не чіпай - вб ю• 19 марта 2023
Ответ дляlapulik
Так це ви мені відписали на слова, що були адресовані авторці! Справедливі слова у відповідь на перекручені факти!
Чого ви до мене причепилися? Сама собі щось придумала з відповіді, адресованій іншій людині, тепер сама образилася і намагається щось довести.
Що ви хочете від мене??
Кидаються на неї, бідосю. То не лізь в чужі діалоги безпідставно!
Що ви хочете від мене??
Ответ дляНе чіпай - вб ю
всі повідомлення
2 1 годину тому
всі повідомлення
2 1 годину тому
нічого не зрозуміло.є тема.є джерело.є відео посла.є думки мої власні і людей.я ж не можу думати так як ви)
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Що ви хочете від мене??
кіно з вас
Не чіпай - вб ю• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Ну звісно ж ви не можете думати так як воно є.
Вам же потрібно з теми скандал роздути, навіть якщо доведеться трохи переінакшити чиїсь слова)
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Що ви хочете від мене??
Ого скільки агресії, я вам не хамила, ви на громадському форумі, а не в себе на кухні, тож поменьше вказуйте, а звинувачення на чіюсь адресу підкріплюйте фактами. І так, більше не потурбую, в блок скандалістів.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
ну які побрехеньки.вже в наших новинах Про це інформує WP.
Рощишевський прокоментував рішення польської влади надати Україні винищувачі МіГ-29. Він заявив, що напругу нарощують не НАТО, не Польща, не Франція та не Словаччина, і наголосив, що це саме Росія напала на Україну та вбиває там людей і викрадає українських дітей.
’Тож або України сьогодні захищатиме свою незалежність, а якщо ні, ми будемо змушені вступити в цей конфлікт, тому що наші фундаментальні цінності, які є основою нашої цивілізації, опинилися під загрозою, тому в нас не буде вибору’, - наголосив Рощишевський.
Не чіпай - вб ю• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Це не вам, а отій скандалістці вище.
Хоча стосується і вас, адже це саме ви першою перекрутили слова посла нібито Польща підтримає УКраїну, а не себе)
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Це не вам, а отій скандалістці вище.
і нас,і себе.тут трактуйте як хочете з його слів
Si l´Ukraine ne parvient pas à défendre son indépendance, nous n´aurons pas le choix, nous serons obligés de rentrer dans le conflit’, déclare Jan Emeryk Rościszewski, ambassadeur de Pologne en France
Гугл перекладач в допомогу тим, хто не вміє нормально спілкуватися навіть українською.
Не чіпай - вб ю• 19 марта 2023
Ответ дляLusapasika
⚡️Посольство Польщі у Франції спростувало заяву дипломата щодо готовності Варшави вступити у війну з росією
Там пояснили, що ці слова були вирвані з контексту.