19 марта 2023

Сколько вы тратите на вещи, обувь, сумки в месяц

Как часто балуете себя? Сколько готовы отдать денег за джинсы, обувь, сумки. Как часто обновляете гардероб? Я больше года не обновляла гардероб, теперь не могу остановиться - получаю внутреннее удовольствие - только потом карта плачет и муж от моего удовольствия )
Краля-Галя 19 марта 2023
Мало трачу, ось пару тисяч спустила вперше за рік - джинси 400, пальто 800, труси, ліфчики, таке
Цибулька зла 19 марта 2023
Давно нічого не купувала,але треба джинси,може й куплю.Доношую поки старе.
Лепетун 19 марта 2023
Щомісяця щось купую, інакше не можу.
Краля-Галя 19 марта 2023
Ответ дляЛепетун
Щомісяця щось купую, інакше не можу.
А зі старим що робите?
Кумедний ґудзик 19 марта 2023
Тоже самое. Год ничего не покупала. За месяц 3 пары джинс, 2 брюк, 2 куртки, тренч, пиджак
культУра 19 марта 2023
Ничего не трачу,надо тональный ,пошла в магазин увидела цены и в обморок.Ищу на олх за 50 гривен бу.Как можна жить ,как можна тратить.Туфель нет и не куплю,сразу с ботинок в босоноги или балетки.
Oks_kis 19 марта 2023
Я каждый месяц с зп откладываю (3000 грн на одежду, 2500 на косметику, 3000 на хотелки), если что-то хочу, то покупаю.
Последние траты были в декабре на зимнюю обувь, и платье.

Сейчас вот думаю гриль купить
Ку-кусик 19 марта 2023
Рік нічого особисто собі не купувала.
Всього достатньо є, до війни була шопоголіком диким. Тепер ступор
Але, купа всього є з минулого життя, з сайтів кожен місяць купувала на чумачедчі суми.
Лепетун 19 марта 2023
Ответ дляКраля-Галя
А зі старим що робите?
Ношу ) Я ж не весь гардероб оновлюю щомісяця. У березні кеди купила, в лютому тренч, у січні багато всього, бо знижки були )
Айболитная 19 марта 2023
Вообще ничего не трачу с начала войны, только трусы покупала и пару лифчиков. А вот недавно заказала костюм за 7 тыс спортивный, захотелось. Впервые за год.
Козяка-маляка 19 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Вообще ничего не трачу с начала войны, только трусы покупала и пару лифчиков. А вот недавно заказала костюм за 7 тыс спортивный, захотелось. Впервые за год.
Что за костюм?
Ку-кусик 19 марта 2023
На шмотки не трачу. Косметику купую бо крема закінчуються, догляд то святе і декоративка. Я не купую одягу і сумок(
Moco 19 марта 2023
Часто покупаю одежду, почти каждый мес
СпайдерВумен 19 марта 2023
По надобности, могу ноль, могу 1000 уе
Кава з адреналіном 19 марта 2023
Дуже помірно, лише по потребі. В шафі ще досі довоєнні речі лежать з бірками. То дистанційка, то сезон закінчився, то свята відмінили, то відпустка накрилася.
Та никада в жизни 19 марта 2023
Уже ничего не трачу, всего достаточно. Надоели эти сумки, шмотки и тд
Айболитная 19 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Что за костюм?
Козяка-маляка 19 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Кайф. Понимаю
Таракашечка 19 марта 2023
По разному , сумки по скидкам до 300€ , обувь самая дорогая 500€ но сейчас до 200€ покупаю . Джинсы у меня Зара , Левис, манго до 50€ .
Ірина-51f2 19 марта 2023
Кожного місяця щось купую нове, але я змінила місто і деякі речі не залишились вдома, поки їх не забирала та і залишились там ті які вже не актуальні для мене. То куртку на весну треба нову, то кеди хочеться оновити, так і з одягом то хочеться спідницю яка зараз в тренді, то джинси нові.. За цей рік вже придбала куртку, кеди, декілька кофт, Боді , спідницю ..
Борода 19 марта 2023
Ответ дляOks_kis
Я каждый месяц с зп откладываю (3000 грн на одежду, 2500 на косметику, 3000 на хотелки), если что-то хочу, то покупаю.
Последние траты были в декабре на зимнюю обувь, и платье.

Сейчас вот думаю гриль купить
Мій сьогодні прийшов)
Вже пробували готувати)
Шукаю стакан 19 марта 2023
Після кожної зп щось собі купую. Можу і половину спустити на одяг для себе, або якісь інші штучки.
Козяка-маляка 19 марта 2023
Ответ дляАйболитная
Блин я теперь и меховушку ту хочу. Спросила на свою голову🤭
Носки на подтяжках 19 марта 2023
Ничего. На еду не хватает. Только если порвалось что-то
Oks_kis 19 марта 2023
Ответ дляБорода
Мій сьогодні прийшов)
Вже пробували готувати)
Круто
Вы какой взяли?
Кусюче сонечко 19 марта 2023
По-різному. Буває що нічого за місяць не купую. А буває багато чого. Цього тижня купила жакет, майку та штани - 3200.
Постійно щось замовляю с інсайтів. У п‘ятницю отримала гель для душа, лосьйон для тіла BBW, але то замовлення ще з грудня. І рідку помаду Кіко, але теж тижні 3-4 тому замовляла. До цього замовляла купальник Ойшо. Якщо лак подумати, то постійно щось купую
Нічний дожор 19 марта 2023
Купила недавно джинсы Stradivarius 1100 гр , свитшот Zara 700 гр , сумка Zara 1400 гр .
Нужны кеды , туфли пока не могу выбрать .
Не могу понять кааие сейчас модные .

Не часто покупаю себе вещи , но и в старом ходить стремно.
Айболитная 19 марта 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Блин я теперь и меховушку ту хочу. Спросила на свою голову🤭
Если хочется купите себе, порадуйте. Сколько той жизни. Я тоже год себе во всем отказывала, ужималась, ничего не покупала. А 8 марта взяла и заказала себе костюм, думаю порадую себя. Качество хорошее. И подружке тоже понравился, она себе заказала.
_MadonnA_ 19 марта 2023
Редко и по надобности
Борода 19 марта 2023
Ответ дляOks_kis
Круто
Вы какой взяли?
Тефаль оптігріль
Курка клас, гриби теж, свинина трохи сухувата - інструкцію просто перед готуванням треба було читати, а не після)