19 марта 2023

Сколько вы тратите на вещи, обувь, сумки в месяц

Как часто балуете себя? Сколько готовы отдать денег за джинсы, обувь, сумки. Как часто обновляете гардероб? Я больше года не обновляла гардероб, теперь не могу остановиться - получаю внутреннее удовольствие - только потом карта плачет и муж от моего удовольствия )
показать весь текст
Невгамовна 19 марта 2023
Ответ дляІрина-51f2
У багатьох стилістів таку бачила а оглядах та і в масс-маркеті така з’явилась, то мабуть мода 90х повертається, косузу з потертостями, бомбери дивлюсь також в моді. Я такого плану взяла, хотілось звісно як на фото, але в місті вибір не великий, а з моїм розміром з інтернету 50/50 підходить
Интересная. На 3 фото вы? Она вам не большая?
Наполеон Бонапарт 19 марта 2023
До 10 тыс в мес. На косметолога и уходку больше
Ірина-51f2 19 марта 2023
Ответ дляНевгамовна
Интересная. На 3 фото вы? Она вам не большая?
То модель з магазину місцевого) Я самий маленький розмір знайшла, мені нормальна)
Виниловая пластинка 19 марта 2023
Дівчата, хто щось купує, нескромне питання: ви працюєте? Чи чоловік в лавах ЗСУ і балує?

Наче війна, а всі ’при бабках’. А де ж тоді ті, хто як я впо і бомжує?...
Лепетун 19 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дівчата, хто щось купує, нескромне питання: ви працюєте? Чи чоловік в лавах ЗСУ і балує?

Наче війна, а всі ’при бабках’. А де ж тоді ті, хто як я впо і бомжує?...
Звичайно, працюємо обоє з чоловіком
Виниловая пластинка 19 марта 2023
Ответ дляЛепетун
Звичайно, працюємо обоє з чоловіком
Щасливі люди
Айболитная 20 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дівчата, хто щось купує, нескромне питання: ви працюєте? Чи чоловік в лавах ЗСУ і балує?

Наче війна, а всі ’при бабках’. А де ж тоді ті, хто як я впо і бомжує?...
Не работаю и муж не в зсу, а у вас как дела?
Атятя_тётя 20 марта 2023
Ответ дляНевгамовна
Интересная. На 3 фото вы? Она вам не большая?
Такого фасона юбки сейчас у всех блогеров и стилистов)
На ком-то ничего, на ком-то как мешок)
Но все хвалят
Ленивица-красавица 20 марта 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Дівчата, хто щось купує, нескромне питання: ви працюєте? Чи чоловік в лавах ЗСУ і балує?

Наче війна, а всі ’при бабках’. А де ж тоді ті, хто як я впо і бомжує?...
Я ВПО. Але не бомжую. Розлучена. Працюю онлайн.
Так, ціни дуже виросли. Але по - перше, з війною, вирішила, що не треба захоплюватись речами.
Хоч інколи і сумую за своїми гарними речами та взуттям, які лишила вдома. Тут декілька місяців проходила у спортивках. Бо більше з собою нічого не взяла. Влітку шорти купила.
По- друге, у місті, де я зараз, немає де витрачати гроші. Відсутність магазинів рятує від шопоголізма.
А то б могла бути з пустим гаманцем при таких цінах.
І квартиру сплачую лише цю. Вдома- ні. Якщо залишиться, то буду сплачувати.
А зараз кошти намагаюсь відкладати. Хоч з курсом долара у мене не дуже виходить. 😌
bilochko 20 марта 2023
Так, цього і минулого року багато на одяг витратила - тікала від війни з одним лиш рюкзаком за плечима.
Багато замовляла з юксу по 20-30 євро за спідницю/сукню. Дещо з аліекспресу. На диво, майже все підійшло/подобається.