Починається ранок(
Nata.t.1970• 20 марта 2023
Ответ для Просто я
Вы родите, а там мы разберемся, что вам светит, а что нет
Тююю,беременность свадьбе не помеха
Yellow berry• 20 марта 2023
Ответ дляok1904
Ну от , пішла подивитися з чого текілу робити.
Скажу по секрету оцінила смак мушмули, в якомусь відділенні на рослинці дві ягідки достигло, то одна мені, інша- моїй мамі. Не потрапила в велику теплицю лише з екскурсією на 10 чоловік пускають=500грн. Ще... умудрилася блуканути, просто пішла по яеійсь стежці подивитися як прокидається природа (зов предків, так мене колись на Хортиці водило), забрела так, що вигребла аж на чорному вході, потім на центральн й до мами йшла під горб.
А воно там не кроплене? І що то за ягідка така?
Nata.t.1970• 20 марта 2023
Ответ дляАмарилис
23 людини читає тему прямо зараз)
Это капец
Что о нас думают посторонние люди
Уже стыдно в других темах без Анонима писать
Что о нас думают посторонние люди
Yellow berry• 20 марта 2023
Ответ для Просто я
Не
Я не имею никакого отношения к тройняшкам. У меня одна дочь. Один муж. Один кот. Вот и всё моё хозяйство
А я думала новоспечених наречених вдочерили. Така теща пропадає
Nata.t.1970• 20 марта 2023
Ответ для Просто я
О, у нас же есть девочка МДТ. Вот она и пошьет.
Отлично
И её пристроили
Замуж ее точно не выдадим,а теперь хоть какая-то польза будет
И её пристроили
Nata.t.1970• 20 марта 2023
Ответ дляNasta9019
На початку приходять. Що ми тут всі переживаємо.
Ага,в каждой теме таких вижу