Яйцеголовая• 20 марта 2023

На що зараз можу бути алергія?

ніколи в цей час не було алергії, а тут вчора різко почалась.
є на березу, але береза взагалі навіть не почала цвісти (живу в горах, тут взагалі ще нічого не цвіте)
автор Яйцеголовая • 20 марта 2023
минулого сезону там, де я живу взагалі пропала алергія на злакові (хоча вони тут є) і на амброзію (майже нема).
я минулий рік прожила майже щасливо.
а тут ні з того, ні з сього різко алергія невідомо взагалі на що

ТрамвайGirl• 20 марта 2023
Ответ дляЯйцеголовая
я минулий рік прожила майже щасливо.
Тобто ми повинні вгадати де ви живете і після цього ще вгадати, що у вас там зараз може квітнути?
Н@Диете• 20 марта 2023
Я на березу зараз думаю, бо вона з першим теплом починає пилок розкидувати. Прокинулась, як побита собака(((
автор Яйцеголовая • 20 марта 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Карпати, тут нічого ще нема алергенного
автор Яйцеголовая • 20 марта 2023
Ответ дляН@Диете
я вчора підходила до берези, там на 1 мм брунька тільки. а пилок це уже коли виростає така китиця.
минулого року на березу алергія тут була десь на початку травня
Радуга• 20 марта 2023
Ліщина, у мене починається зараз, потім вільха і береза.
автор Яйцеголовая • 20 марта 2023
Ответ дляРадуга
в мене минулого року не було...