JuliaGluhenko• 20 марта 2023

Вернём Крым, Донбасс. А что делать с людьми, которые пропитаны руснявой пропагандой

СвітланкаОК• 20 марта 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
А путін в дечому був правий, коли заявляв, що в нас повно націоналістів.
Ви що не розумієте, що оце мовне питання і розкололо Україну, дозволило захопити схід? Дайте вже говорити людям тою мовою, якою звикли з дитинства.
Канада, Белья, Швейцарія, Індія та багато інших - по 2-3 державні мови. Чому ми творимо розбрат, а не поважаємо бажання співгромадян?
Нагадайте, з ким у цих країнах зараз активна стадія війни. Швейцарія воює з Францією? Ні. То чому не може мати державну франц. мову? Може, без питань.

А ми у війні, нас убивають, але декому навіть ракети на голову мізки на місце не поставлять.
uul• 20 марта 2023
Ответ дляFilomena
Так я вважаю, що особи, які претендують на державну службу, забов‘язані здати екзамени з державної мови, історії, знати законодавство і пройти детектор брехні. В ще в залежності від посади різноманітні тести типу хогана.
Я про це взагалі не писала, доречі.

Щодо російськомовності, то яскраво це видно в інтерв‘ю людей з прифронтових зон.
Не такі ці регіони вже і російськомовні. Мовне питання вже не раз обговорювалося.

А вам рекомендую все ж подивитися приїзд путіна в Маріуполь. Може ви скажете як ставитися до таких співвітчизників?
І як з ними жити на одній вулиці?
Если претендуют на государственную службу это одно,речь же не об этом шла. Ну на украинских каналах в новостях или телемарафоне русскоязычных Вам и не покажут,специально найдут тех,кто хотя бы на суржике интервью даст.
tarasyla• 20 марта 2023
Ответ дляmarinina11
Мечтать вернуться домой и рассуждать о том что кому и как будет, разные вещи
Всегда будут рассуждать, обсуждать. Никуда от этого не денетесь. Я уже не мечтаю вернуться. Даже посмотреть. Фантомные боли прошли. В любом случае, я знаю и верю, что на оккупированных территориях много вполне вменяемых, нормальных людей, которые просто хотят жить, растить детей, работать и реализовывать мечты. Все так боятся украинских националистов, как-будто кто-то от них пострадал. А когда рашисты разрушают города, уничтожают людей, превращают их жизнь в ад, то оправдывают это русский языком и какими-то выплатами Это можно оправдать? Вы боитесь рассуждений украинцев, но не боитесь тех зверств, которые творят рашисты. Парадокс. По крайней мере для меня.
Filomena• 20 марта 2023
Ответ дляuul
Звідки ви знаєте? Ви ж новини не дивитеся?
І звідки ви знаєте, що дивлюсь я?
owl62• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
А що ви вважаєте нормальним життям. Є моя мама, яка в Украхні пенсію отримує 2500грн і є родичі в Криму, які отримують мінімалку 7 тис гин. Ви думаєте вони зрадіють украхнським реаліям?
Їх в Криму прикували до батарей? Нехай їдуть в рашу, паспорти з двоголовою куркою мають, там будуть отримувати ту саму пенсію
Filomena• 20 марта 2023
Ответ дляtarasyla
💯
Снайдер дуже гарно про це в ООН розказав.
Переклад на укр мову
https://zbruc.eu/node/114864
owl62• 20 марта 2023
Ответ дляLika1019
Что вы здесь ахинею несете. Что значит ТАМ решаемо?? Это не ТАМ решаемо в таком случае, а решаемо на территории Украины незаконным способом. Если знаете такие случаи превышения полномочий в массовом порядке в украинских пенсионных фондах, то вам в прокуратуру, а не клевету здесь разводить. Людям без личной идентификации на территории Украины до пандемии блокировали пенсии, во время пандемии и тем более активных военных действий на территорию свободной Украины можно попасть только через Европу за 350 евро в один конец, сильно наездеешься?
А зачем ездить каждый месяц? После войны можно будет всю сумму забрать, еще и % будут
uul• 20 марта 2023
Ответ дляFilomena
І звідки ви знаєте, що дивлюсь я?
Ну Вы же написали про интервью людей из прифронтовых зон,а где его показывают как не в новостях,вот я и предположила. А про то,что на русском не покажут, то я уже попыталась Холостяка посмотреть, и если даже его перевели на украинский да ещё и такой мерзкий перевод,что я и 15 минут не выдержала,то я поняла,что на украинских каналах видимо на русском запрещено разговаривать даже украинцам.
Ирина-bbd0• 20 марта 2023
Ответ дляuul
Ужас! Нацисты притесняют и ущемляют 🤣🤣🤣🤣🤣
da1i• 20 марта 2023
Ответ для4мама
Якщо серйозно - без іспиту на мову, історію - не має мати виборного права ніхто. І права обіймати виборні посади також.
Це вже аж пищить як на часі.
А то понаобирали нам тих колаборантів руського міра
В Естонії всі рускі від 1991 року сидять без права вибору і без громадянства. Право жити мають в своїх квартирах, а голосувать і впливати на вибори НЕ мають. Треба скласти іспит на Громадянство( мову, історію, конституцію)
Закусенец• 20 марта 2023
Ответ дляda1i
Підтримую на всі 100%
ebbi• 20 марта 2023
Ответ дляZaviriuha
Ну я прочитала всю тему і всі негативно дуже налаштовані, я просто поставила себе на їх місце. Я б теж не змогла покинути рідний дім, тим більш немаючи грошей на купівлю нового житла, люди просто пристосувалися до умов на які вплинути не могли, а їх тут вже в тюрму садити, що вони працювали.
Ну навіщо перебільшувати?Візьміть деокуповані території.Звільнили ,колаборанти получили на горіхи(і то,напевне ще не всі).Хто трогав пенсіонерів та простих людей?От з такими лякалками з жахами і перебільшеннями шкоди більше ніж добра
Лірика• 20 марта 2023
Ответ дляowl62
Вони живуть на своєй землі, так як вони хочуть, а не ви чи зелік
da1i• 20 марта 2023
Додам до Естонії. Десь весною 2022 року, коли раша стала нагнітать про Сувалский коридор через територію Литви, в Естонії сказали, кого побачать на мітингах протиукраїнському і зі всякими рашалозунгами - депортують в рашу без права повернення.
Olenka_Mk• 20 марта 2023
Ответ дляda1i
оце чітка позиція. А ми такі лояльні та толерантні на 9 році війни ’даже Холостяка перевели’ Жах
ebbi• 20 марта 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Дай Боже декому розуму,у кого путін в дечому правий,кому пощастило не пройти фільтраційні табори того самого путіна і не згинути в Ірпені чи Бучі,бо тій тварині з йоо тваринами підданними здається,що в сусідній державі,а не в його хаті багато націоналістів.Це просто треш якийсь,навіть неприємно називати точніше
Filomena• 20 марта 2023
Хто тут з Криму є?
Джанкой є?
owl62• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
А нам на нашій землі рашисти дали жити, так, як ми хочемо?
Ирина-bbd0• 20 марта 2023
Ответ дляebbi
Та или таких оправдывающих путина на недельку в оркостан или на подвал
ebbi• 20 марта 2023
Ответ дляuul
Я не знаю про какую мадам из Мариуполя Вы говорите, я новости не смотрю. Про русский язык мне вообще смешно читать,юг,восток, большая часть столицы всегда были русскоязычными,а это большая часть Украины,но опустим этот вопрос. Вы хотите,чтобы люди экзамен по украинскому языку сдавали,хорошо,но пусть тогда сдают абсолютно все украинцы,и да, например, суржик,язык на котором говорит запад Украины-это тоже не украинский,может пусть тоже литературный выучат и экзамен сдадут ради справедливости.
Только о юге пожалуйста не говорите так категорично.Я выросла там .И там не русский-там суржик был всегда.Русский только крупные города.И то ситуация там изменилась кардинально.
marydgayne• 20 марта 2023
Ответ дляowl62
нет. если пенсия не снимается с карты полгода. то ее начисление приостанавливают и потом ее не вернешь. даже до февраля люди судились, чтобы получить свою недополученную пенсию, суд выносил решение в их пользу, но Пенсионный отказывался выплачивать((
Filomena• 20 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
Мама моєї знайомої отримала пенсію за декілька років, коли виїхала з окупованої частини.
Так через звернення у пенсійний, але все отримала.
Це було до війни.
YN8678• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
Не обижайтесь,но это не их земля, а всего украинского народа.
Не нравится на украинской земле Украина - на москву
uul• 20 марта 2023
Ответ дляebbi
А я не категорично,я написала ’большинство’. Например, всё детство я летние каникулы каждый год проводила в Одессе,у меня там родственники,слышала от местных только русский язык. Но я понимаю,что везде есть люди,которые говорят и на суржике,и на украинском,я именно о большей части населения.
ebbi• 20 марта 2023
Ответ дляЛірика
Іще раз для тих ,хто в броньовику.Вони живуть в державі і виконують закони держави.Все інше-у себе на подвір’ї.За подвір’ям територія держави з дердавними законами,а не маніними чи таніними.
uul• 20 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Где я такое написала,сами придумали?
owl62• 20 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
Можно открыть пенсионный депозит в Ощадбанке на18 месяцев и туда переводить пенсию, знаю двоих пенсионеров, что так сделали, живут в других городах, а пенсионный депозит оформили по месту прописки, приезжают раз в 1,5 года снимают все и тут же переводят в доллары
marydgayne• 20 марта 2023
Ответ дляowl62
вы серьезно? сейчас поехать с оккупированной территории ,чтобы открыть депозит в Ощадбанке?
Ирина-bbd0• 20 марта 2023
Ответ дляuul
Где я такое написала,сами придумали?
Почему сами? Читаю Ваши стенания про противную мову и ущемления,нещасных)))))
ebbi• 20 марта 2023
Ответ дляИрина-bbd0
От тільки про це подумала.Тут бачите і рахуватися вся країна повинна (тобто вона зі мною не бажає,а я з нею-обов’язково).І держава перед деким не в ту позу стала.Тільки забувають ,що в країні в ’чомусь правого путіна’ вони вже давно в єдиній можливій позі жили б.Без варіантів і закритим ротом.Може й добре було б декому там пожити