ЧукИГеки• 20 марта 2023

Хтось ще робить бустерні щеплення від Ковід?

котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я більше вам скажу, що маю 40+ та не маю жодого щеплення і норм живу. Так само без щеплень мій чоловік і тато. Маю наочний приклад, повністю нормального життя без вакцинації. а от шкоди і побічні явища від цих препаратів бачила неодноразово! Тому мій вибір очевидний.
Не вижу поводов гордиться. Столбняк вещь опасная. Вы живете прекрасно потому что все остальные вокруг привиты)

котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я часто ходжу і по лікарням, і по поліклінікам, і ніде ніхто ні про яку маску мені не сказав.
І не в житті, а за останній рік.
Потому что у нас халатное ко всему отношение. Что вас удивляет? У нас впринципе на всех пофиг. У нас в палатах лежат люди умирают и на них тоже пофиг
Stepa_nida• 20 марта 2023
Всі друзі, хто виїздив закордон, зробили бустер або повноцінну ревакцинацію
Лялькодзьоб• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Думаєте, від відсутності маски в лікарні помирають?
Лялькодзьоб• 20 марта 2023
Ответ дляStepa_nida
При чому антипривівочники також
Подтяжка• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Странно что с ковидом такие умные, но при этом если нужно то медициной ужасной и ненастоящей воспользуются)) будь то операция или антибиотики)
А ви не бачите різниці скористатися при необхідності раз на кілька років чи колоти, про всяк випадок, щопівроку в себе експериментальний препарат з недоведеною ефективністю?
Подтяжка• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Від правця не буває колективного імунітету.
ЗаведУющая• 20 марта 2023
Сім‘я з 4-ох людей, ніхто не привитий. Захворіли вперше в вересні 2022, старший приніс і ми по черзі всі) Перенесли як звичайне ОРВІ, правда слабість в тілі була після хвороби десь місяць і в мене і чоловіка.
Булькаю• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Очень ошибочное мнение.
По поводу короны, уже вроде и оф заявление ВОЗ было о том, что у более 90% населения иммунитет. И никто в мире не напрягает уже этими прививками.
Меня удивляет как в стране, где каждый день погибают люди и есть реальность невыдуманной опасности , могут возникать мысли о 4, 5 прививках от болезни , о которой уже почти все забыли

Госпожа Белладонна• 20 марта 2023
Ответ дляПодтяжка
Де ви той ковід по 3,4,5 разів ловите?
Школа ))))