ЧукИГеки• 20 марта 2023
Хтось ще робить бустерні щеплення від Ковід?
котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мне главнее мой иммунитет- от природы, отдыха, сна, еды и тд., а не от понятно чего..если бы врачи подписывали гарантию, что препарат безопасен- ок.
А так даже на сайте МОЗ было написано- випробування
Не было там так написано. От дифтерии,столбняка,бешенства тоже иммунитетом от природы ограничитесь?)
СкумбріяП8• 20 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Однаково хворіли на ковід зі щепленню подругою
. Про не вилазять з болячок серед моїх знайомих таких не має. В Ці теоріі змови ще хтось вірить? Не щеплена якщо шо
Дивно що вірять в цілющі примусові вакцинації
Меряю от 0• 20 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Серед знайомих, хто не вколотий хворіли 1 максимум 2 рази, вколоті не вилазять з болячок. В мене і ковід був 4 дні як звичайна простуда. Нема чого робити ще нищити свій природний імунітет якимись щепленнями
Тоже есть вакцинированые знакомые, которые не вылазят из болячек всю зиму
Кому там слова не давали• 20 марта 2023
Делала в октябре 3ю дозу
С того момента не болела, планирую делать каждый год как и от гриппа.
ПлюшкамиБалуюсь• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Было!! я не раз скриншоты делала, ..вот нашла старые
Рогнеда Карповна• 20 марта 2023
я 2 сделала под угрозой увольнения и выбрала ту что послабее, короновак. бежать добровольно на бустер- нини))) европейско-канадское будущее не строю
Не гавкаю- но охраняю• 20 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Я взагалі не вірю в змову, крім фінансової. Але тут таке люблять, шапок и з фольги і зелених чоловічків
Басноплетка• 20 марта 2023
Ответ дляЧукИГеки
четверту
Ми з чоловіком зробили четверте щеплення в грудні, якщо не помиляюсь.
Варена цибуля• 20 марта 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Вiрю в науку, тому обираю щеплення.
I так, авторе, черговий бустер робитиму.
Подтяжка• 20 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
1 і 3й раз - хворіла важко. Перший був до щеплення, 3й був, коли давно час бустеру я пропустила. Коли була щеплена - хворіли члени родини - я ні.
Син не щеплений - хворів 4 рази.
Тут кожен бере сам на себе відповідальність. Я маю слабкий імунітет - від чийогось чиху можу захворіти. Лежати по 3 тижні на лікарняному не можу. Тому мій вибір щеплення.
Син не щеплений - хворів 4 рази.
Де ви той ковід по 3,4,5 разів ловите?
Подтяжка• 20 марта 2023
Ответ дляВарена цибуля
Вiрю в науку, тому обираю щеплення.
Вірять зазвичай в те що що неможна пояснити. А наука має бути з доказами доведеними.
Хропочка з гривкою• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Від сказу колять тваринам? Вам таке кололи? Вау…
ЧукИГеки
• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
У меря все знакомые и родственники из окружения привиты, никто не сидит в болячках, болеют как и раньше. Я переболела ковидом год назад,с тех пор ни разу не болела)) или вам так хочется думать?))
+++
котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Что это? Есть долгосрочные исследования,они идут годами. Это разные вещи. А первый скрин вообще непонятно зачем.
Чорнобаївка• 20 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Вже четверту давно треба було робити
Та не до того)
котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
То есть когда вас укусит бродячее животное вы ничего колоть не будете? Ни вопрос)
Варена цибуля• 20 марта 2023
Ответ дляПодтяжка
А от в у всесвiтнi змови - нi, не вiрю. Як i в природний iмунiтет до правця i полiо.
котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляВарена цибуля
Странно что с ковидом такие умные, но при этом если нужно то медициной ужасной и ненастоящей воспользуются)) будь то операция или антибиотики)
Лялькодзьоб• 20 марта 2023
Це терапевт мій на лікарняному була, заміняла інша. Мені треба було направлення до аювузького спеціаліста, тобто я була незаразна, заходжу, вітаюся, а вона мені : а де ваша маска? У мене трохи істерика не сталася, прям засумнівалася, що я в своєму часі.
Лялькодзьоб• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
А у нас є ця людська вакцина проти сказу? Бо ніби її не було в наявності пару років. Чи то я із правцем сплутала...
Варена цибуля• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
То есть раньше вы никогда не слышали,что люди в больницах в масках ходят? Прям впервые в жизни такое?))
Хропочка з гривкою• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Я більше вам скажу, що маю 40+ та не маю жодого щеплення і норм живу. Так само без щеплень мій чоловік і тато. Маю наочний приклад, повністю нормального життя без вакцинації. а от шкоди і побічні явища від цих препаратів бачила неодноразово! Тому мій вибір очевидний.
котопёс• 20 марта 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Должно все быть. А там кто знает
Лялькодзьоб• 20 марта 2023
Ответ длякотопёс
Я часто ходжу і по лікарням, і по поліклінікам, і ніде ніхто ні про яку маску мені не сказав.
І не в житті, а за останній рік.