Туфли в чешуе• 20 марта 2023

Де одягнути підлітків, які худенькі і високі син170, дочка 152

Поруч рівермолл, нічого немає. Ціни капець. Взяти нічого. Все широке. Н&М закритий, zara, bershka, і тп теж. В вайкики нічого. Куди поїхати на які фірми дивитися щоб з приміркою? Взуття то взагалі боль. Ноги вузькі, підйом низький. Розмір 38 і 42. Навіть зі шнурками широкі не зручно.
Фіфачка• 20 марта 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, якраз навпаки, там можна обрати на худих підлітків
Моєму хс був дуже широкий((

автор Туфли в чешуе • 20 марта 2023
Ответ дляФіфачка
Автор, а яка у сина вага при зрості 170?
Корсет_на_шурупах• 20 марта 2023
Коли син був 170 см, то вже купляли у чоловічих відділах Зара, Пул та ін. Але обов‘язково з приміркою, бо дійсно моделі широкі. Стосовно вашої дівчинки, то спробуйте Сінсей та Хаус, Нью Йокер. Я 156 см, там інколи собі знаходжу, а ще в Резервд.
Взуття яке потрібно? Кросівки можна знайти, з модельним важче. У сина вузька нога, періодично 42 чи 43 розмір купляє в Міратон.
Корсет_на_шурупах• 20 марта 2023
Ответ дляСмайликівна
152 это высокая? Вы серьезно?
Да и для мальчика 170 нормальный рост
Мається наувазі високі доя дитячих магазинів. То дійсно проблема з підлітками, бо зріст вже дорослий, а вони ще діти і одяг доя дорослих ще не «сидить» на них
Корсет_на_шурупах• 20 марта 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Син 185 розмір S-XS, я 170 теж XS.
Джинси - Колінз. У них є такі розміри. Навіть на худіших.
Я беру в їх аутлеті на Вербицького. Ціни нормальні.
Там же куртку сину купували, та дещо інше.
Вайкікі - інколи є, але не завжди
Вверх завжди можемо обрати синові. Штани коли як.

Я в основному купую Колінз, Вайкікі, НМ, але не працює. Була ще Глорія Джинси на худих, але від мене далеко. Там на дівчат можна було купити худих.

Взуття - Тімберленд на Перова аутлет. Або біля Оушн Плази. Їх там два.
У нас теж вузьки ноги.
Кросівки Адідас є з вузькою колодкою, Сауконі.
Як вашому сину при такому зрості підходить XS/S? В мого такий зріст і навіть М короткі рукава та штани. Нещодавно замовляв з іспанського сайту Зару і не дуже задоволений, каже що наступного разу L треба замовляти
Маю декілька думок• 20 марта 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
152 -детский рост
170 еще тоже есть в детских отделах ,а так же и в мужском можно брать
Україна понад усе!• 20 марта 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
М на ньому як на вішалці.
Він важить 60 кг і це ще поправився.

Нормально сидить. У Вайкікі є одяг з нормальними рукавами. В Колінз теж. При чому часто. Поки що жодного разу не виходили без покупок. А от у Зарі жодного разу нічого не купили .

В онлайн не купую - не вгадую розмір.
У нас всі худі в родині.

Корсет_на_шурупах• 20 марта 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
М на ньому як на вішалці.
Він важить 60 кг і це ще поправився.

В онлайн не купую - не вгадую розмір.
У нас всі худі в родині.
У сина теж 60 кг але Вайкікі йому не подобається, хоча декілька разів саме класичні сорочки там купували та шорти на літо
Україна понад усе!• 20 марта 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Там есть разные вещи и по качеству и по виду.
Но выбор есть обычно.