Неопрятные, машина грязная, города не знают совсем. Видно, что выживают люди как могут. Заметили такую тенденцию, Киев? Пора садиться за руль
Hanna-Hanna• 21 марта 2023
Якщо не викликати зі служби «шараш-монтаж» та користуватися не найдешевшим тарифом, то все нормально. І водії чемні, і машини чисті, і атмосфера здорова.
Hanna-Hanna• 21 марта 2023
Ответ дляdiablo12
Например какие это. Я болт сегодня вызывала
Той самий уклон-комфорт хоча б.
HelloKitty18• 21 марта 2023
Не знаю,вчора їхала з вокзалу, приїхала тойота корола, вічливий водій, чиста машина, приємна музика, мені повезло.