Чаклунка-ведунка• 21 марта 2023

Коли Сердючка зізнається і заспіває?

Коли Сердючка зізнається і заспіває "раша гудбай"? Та пісня насправді була спочатку з таким текстом, а потім із страху придумали якусь абракадабру. Коли він відкрито зізнається які слова були насправді і буде співати правильно?
Доктор Варвар• 21 марта 2023
Сейчас поет как раз таки раша гудбай

Простецкая• 21 марта 2023
Автор, счастливая Вы! Если на данный момент, Вас интересует только этот вопрос!
автор Чаклунка-ведунка • 21 марта 2023
Ответ дляПростецкая
Ні , не тільки це питання , але ж я не скину їх усі в одну купу
Крошечка-хаврошечка• 21 марта 2023
Капец, вот жеж тема так темаснова зрада
Вероятненько• 21 марта 2023
До чого оці ваші маніпуляції про зізнається? Ви ж не його саунд продюсер, щоб дорікати в чомусь і щеформулювати запитання таким чином, наче Андрій Данилко злодій.
Вероятненько• 21 марта 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Капец, вот жеж тема так темаснова зрада
Мабуть автор з 5 каналу.
Ніколи не збрешу• 21 марта 2023
Уже давно так и поет.Вы отстали от жизни.
Сорока-ворона• 21 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Мабуть автор з 5 каналу.
Ахаха 🤣🤣🤣
автор Чаклунка-ведунка • 21 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Мабуть автор з 5 каналу.
Беріть вище, я сам Порро

Вероятненько• 21 марта 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Беріть вище, я сам Порро
Зрадо ньюзмейкер.
Вкаблучках• 21 марта 2023
Так співає. А ще ’Геть з України москаль некрасівий’
Аноним ФЕЯ• 21 марта 2023
скорее не испугались, а понимали, что с прямым политическим контекстом песню на евро не пропустят
12 галюцинаций• 21 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
У меня видео есть еще с песней она выступает -Путин шоб ты сдох!
Классная песня заводная
дама_из_декрета• 21 марта 2023
А зачем ему это ?
Гибче надо быть.
автор Чаклунка-ведунка • 21 марта 2023
Ответ длядама_из_декрета
А зачем ему это ?
Гибче надо быть.
А може досить прогинатися. Він же не тьотка. Доречі в інтернкті тільки бачила його інтервью про те що це слова Цоя, він там їх переіначив
А потім нічого
Olga_72• 21 марта 2023
Первый концерт Данилко в метро.
https://www.google.com/search?q=%D0%9F%D0%B5%D1%80...
Любимка-анонимка• 21 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
У него ещё в ранних монологах эта фраза звучала, москаль некрасiвий😄
Карамелька• 21 марта 2023
Только львиную часть своих капиталов Сердючка заработала как раз таки в Раше на корпоративах) но деньги не пахнут, да
Та_все_ок_будет• 21 марта 2023
Ответ дляКарамелька
и что? поехать вернуть?

Покращена• 21 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Мабуть автор з 5 каналу.
Краще 5-й канал,чим Г+Г,або говномарафон з росіянцями.Он ще одне витягли,замість в тюрьму посадити,а цей гівнюк під санкціями США.А в нас на головному каналі України
спальное место• 21 марта 2023
Він ще у Гордона рік тому казав: «Тепер тільки рашагудбай».
Вероятненько• 21 марта 2023
Ответ дляПокращена
Ничім не краще. Тим паче, що з 5 каналу багато журналістів повтікали. Таран, Мусейчук, Скрипін та інші. Якщо послухати, що Кузьма Скрябін співав про минулу владу, то не виходить їх відбілити ну ніяк.
Покращена• 21 марта 2023
Ответ дляВероятненько
На 5 каналі показують зашкварених,які під санкціями США знаходяться.Наведіть приклад.
На говномарафоні і зовсім росіян почали напихувати
Вероятненько• 21 марта 2023
Ответ дляПокращена
На росіії таке саме показують. Тому не дивлюсь телевізор взагалі.
Покращена• 21 марта 2023
Ответ дляВероятненько
Просто цікаво, США накладають санкції, а ми робим вигляд ідіотів і пхаєм злочинця на головний канал.Так, як і в росії