Смажена полуничка• 21 марта 2023
Полтава или Кременчуг, где купить жилье?
Посоветуйте, только, пожалуйста, из личного проживания.
Ядвига Юсьлегко• 21 марта 2023
Якщо на вибір 2 міста, то звісно Полтава. В тому Кременчуці робите де, а воздух там зашибись от підприємств.
Ядвига Юсьлегко• 21 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Для жизни с маленькой дочкой ищем жильё.
Не Кременчук. Була багато разів, молодь відтіля їде, бо нічого там робити.
тогдалия• 21 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
КРАЗ, нефтеперерабатывающий, конфетная фабрика....
это нечего делать?
Город моложи
это нечего делать?
Город моложи
Кумася• 21 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не работают давно эти предприятия, я живу тут
Кумася• 21 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А в Полтаве есть что?)
Задрыпаное село
Кумася• 21 марта 2023
Ответ длятогдалия
это нечего делать?
Город моложи
это нечего делать?
Город моложи
Из этого всего работает только Рошен
Синди Кроуфорд• 21 марта 2023
Подружка переїхала в Кременчук, вони задоволені і їм подобається.
Там здається ГЕС чи дамба, якщо щось то затопить значну частину міста( зі слів подружки)
я плавать не вмію, тому обрала б Полтаву.
ДА да да• 21 марта 2023
Я би порівняла ціни на житло, помоніторила олх. В Полтаві є свої плюси, все ж обласне місто. Але кожного разу, коли буваю в Полтаві, мені якось сумно. Не можу пояснити чому так. Живу в Кременчузі, мені подобається наше місто. Обіцяють, що скоро Мак запрацює))
Смайлик• 21 марта 2023
Ответ дляКумася
Из этого всего работает только Рошен
Еще есть кондит.завод Свитейл (который бывший Суворов)
ДА да да• 21 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Работа учителем или воспитателем интересует.
Я вважаю що з Вашою профессією Ви скрізь можете роботу знайти.
ДА да да• 21 марта 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Як раз повітря вже не аргумент. Вже чисте.
Нульовий сантиметр• 21 марта 2023
Жила і там і там, Полтава нецікава і немає промисловості, велике село, Кременчук - велике промислове місто, рівень ЗП вище, населення фактичне більше (в Полтаві студентів прописують, накручують начелення), роботи більше, багато молоді. В Кременчуку Дніпро - дуже гарно весною і влітку, кожен день на пляж ввечері, по Набережній погуляти, в парк підти, ми з Кременчука в Київ переїхали, але Кременчук завжди згадую з теплотою і любов´ю, ці два міста - мої найулюбленіші.
Харчовий тріль• 21 марта 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Я бы Полтаву выбрала. В принципе от заводов ваша профессия не зависит. А дети везде есть. В Полтаве сейчас еще и половина Харькова по ощущениям, так что людей много
А в остальном, из плюсов город зеленый, много парков/скверов, в целом все основное есть: торговые, развлекательные, спортзалы, бассейны, кажется 5 университетов, тоже речка летом купаться
Минуса-хоть и областной центр, но провинциальный. Не ждите высоких зарплат или большого разнообразия развлечений
тогдалия• 22 марта 2023
Ответ дляНульовий сантиметр