Галябалована• 21 марта 2023
Дисплазія. Гінекологія.
Два місяці назад не закрашувався маленький участок, зараз вже більша половина шийки(. Надіюсь, що так швидко важка дисплазія не може з´явитись? Поки не оприділили яка степінь, бо лікують від трихомонад. Заспокойте, дівчата.
Галябалована
• 21 марта 2023
Лікар хороший вроді. Але, щоб не стала шийка гірше поки проводять лікування трихомонад.
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляСвітлана-a683
я вилікувала криотерапією
Степінь яка була?
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляСвітлана-a683
А від першої до другої скільки часу пройшло?
Світлана-a683• 21 марта 2023
як пішла на перевірку. то була 2. але кріотерапію лікар назначила і все минуло слава Богу
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляСвітлана-a683
Біопсію брали?
Продавчиня кіз• 21 марта 2023
Якщо ви не робили цитологію, а пррсто лікар на око вищначив, то може там нічого і нема. І навіть, якщо є, то в вас скоріш за все вона викликана запаленням, пролікуєте тризомонади і черкщ пару місяців здайте рідинну цитологію, велиуа ймовірність, що все буде чисто.
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Дай Бог! А то ні про що думати не можу, крім цього.
Продавчиня кіз• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Не хвилютесь, на фоні запалення може що завгодно показатися там.
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Йод негативна більша частина шийки(. ПАП тест запалення і атипічні незрозумілого походження.Дисплазії не показало.
Продавчиня кіз• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Ну от і все, нема її :) пролікуйте гарно запалення і буде чисто все, то вас лікар трохи підлякує, було б щось критичнк, повірте направила б вона вас в спец клініку.
Я не тону• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
А пап тест/цитологія який тип?
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляЯ не тону
А пап тест/цитологія який тип?
Запалення і атипічні клітини неясного походження. Дисплазія не показав.
Дівчина Бобула• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Вы жидкостную делали? Пока воспаление, может не показать
Галябалована
• 21 марта 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Рідинну
Дівчина Бобула• 21 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Рідинну
Наверное после лечения вас попросят пересдать.
Бутерброд з ікрою• 22 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Біопсію брали?
А сколько вы лечитесь и чем? Муж лечится?