чего там нет такого что было в Украине, за чем скучаете?
malinka.ya• 22 марта 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
тоже интересно. люблю норвежские сериалы, а вот реальная жизнь там, какова?)
Как в глухом селе )
Была там до войны , как турист , 4 дня .
Через 2 дня хотелось бежать )
Исландия и то больше понравилась .
Через 2 дня хотелось бежать )
Исландия и то больше понравилась .
Літом пляж, восени рибалка і гриби, хто любить. Те саме село, як в Україні Київська обл., хати тільки відрізняються, тут дерев,яні. Багато з них, як набор сарайчиків. Мова звучить гарно, вивчить неможливо. Дома, в закладах тепло. В супермаркетах важко орієнтуюсь. Люди позитивні, але їх немає) спочатку здавалось наче потрапила в армагедон- людей немає ніде, хати без штор , все всередині пусто і ввімкнутий телевізор в кожній хаті
Ответ длягуаава
прикольно, про отсутствие штор наслышана
StudentMathematician• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
Напишіть, будь ласка, більш детально,
штори чи гардини можна отримати дозвіл і повісити самостійно?
Є якась система закривання вікон на темний період часу, чи постійно на виду з вулиці доводиться бути і яке опалення газове чи електричне?
Миленька Лебідко• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
Скучаю за котами і таблетками мебікар
А нащо мебікар?