myram• 22 марта 2023

кто в НОРВЕГИИ

чего там нет такого что было в Украине, за чем скучаете?
v_o_l_n_a• 22 марта 2023
тоже интересно. люблю норвежские сериалы, а вот реальная жизнь там, какова?)
malinka.ya• 22 марта 2023
Ответ дляv_o_l_n_a
Как в глухом селе )
Была там до войны , как турист , 4 дня .
Через 2 дня хотелось бежать )
Исландия и то больше понравилась .
v_o_l_n_a• 22 марта 2023
Ответ дляmalinka.ya
Как в глухом селе )
Через 2 дня хотелось бежать )
Исландия и то больше понравилась .
Исландия любовь моя.. Сильно там холодно?
04214• 22 марта 2023
Дума, что еще важно где. В столице и в деревне будут разные впечатления.
гуаава• 22 марта 2023
Літом пляж, восени рибалка і гриби, хто любить. Те саме село, як в Україні Київська обл., хати тільки відрізняються, тут дерев,яні. Багато з них, як набор сарайчиків. Мова звучить гарно, вивчить неможливо. Дома, в закладах тепло. В супермаркетах важко орієнтуюсь. Люди позитивні, але їх немає) спочатку здавалось наче потрапила в армагедон- людей немає ніде, хати без штор , все всередині пусто і ввімкнутий телевізор в кожній хаті
гуаава• 22 марта 2023
Скучаю за котами і таблетками мебікар
v_o_l_n_a• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
прикольно, про отсутствие штор наслышана
гуаава• 22 марта 2023
Наш зал
StudentMathematician• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
Напишіть, будь ласка, більш детально,
штори чи гардини можна отримати дозвіл і повісити самостійно?
Є якась система закривання вікон на темний період часу, чи постійно на виду з вулиці доводиться бути і яке опалення газове чи електричне?
v_o_l_n_a• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
Наш зал
На вид очень симпатично, слишком тяжело психологически без штор?
гуаава• 22 марта 2023
Внушила собі, що так треба))) на природу лежу дивлюсь. В вікно пару коників видно. Поруч живе чемпіонка по конному спорту, в неї приватна конюшня
v_o_l_n_a• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
дуже гарно!
Миленька Лебідко• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
Скучаю за котами і таблетками мебікар
А нащо мебікар?
гуаава• 22 марта 2023
Діти періодично ТРОХИ ведуть себе ...
viika65• 22 марта 2023
Ответ длягуаава
Діти періодично ТРОХИ ведуть себе ...
давно там живете?
гуаава• 22 марта 2023
З травня. Пів року по різних мутаках. З листопада дали житло