Радість моя• 22 марта 2023
Ознаки того, що мужчина, хлопець, чоловік більше не любить вас.
Які ці ознаки на вашу думку? Скажіть, будь ласка?
Чекаю завтра• 22 марта 2023
раздражается, если болеешь не сочувствует, не вкладывается материально
Любительница• 22 марта 2023
Думаю, це треба відчути на рівні інтуіціїї. Але з основного те, що не боїться вас втратити, не прислухається до вас, не йде на примирення після конфліктів перший.
Але, все скажуть очі, погляд, там все - все в тих очах.
В нас була криза, ми розлучилися, не було нічого майже, що є в нормальних стосунках, але як багато я прочитала на той момент в його очах, коли він втрачав мене...
БеллаДонна• 22 марта 2023
Очі не горять, коли разом, не хоче приголубити, доторкнутися, говорить образливі слова, захоплено говорить про інших дівчат.
Це все не про мого, на щастя, але подружка недавно розлучилася, я всі ці речі бачила, коли приходила до них в гості... І що ображає, і що прохолодно ставиться, і що я в нього викликаю набагато більше цікавості, аніж дружина. Та й не тільки я.
Подружка просто боялася розлучення, але такі стосунки довго тримати неможливо.
Астановитесь• 22 марта 2023
Ответ дляЛюбительница
а далі? не намагався повернути вас?
Безсовісна кума• 22 марта 2023
Меньше времени общаетесь, встречаетесь, отвечает реже на сообщения, звонки, ссылается на зянятость, усталость.
Булькаю• 22 марта 2023
Ответ дляЧекаю завтра
А если он и раньше раздражался на какие-то ваши слова/действия?
Любительница• 22 марта 2023
Ответ дляАстановитесь
а далі? не намагався повернути вас?
Намагався, але не в класичних проявах. Більше намагався мене спонукати проявити перший крок на примирення. Але ні, я пішла... По правді, очікувала на те, що не відпустить.