Просто я• 23 марта 2023

Хвылювалочка.

Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
М´ясо,овочі,крупи все це є
Ще хочу збігати на базар може щось смачне куплю
Я зранку на ринку купила м’яса і кров’янки. Так схотілося ту кров’янку, з пюрехою і солоним огірком, капець. Че чого в організмі не вистачає?
Алёна-01• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Я сувора тільки з середнім. Це ще та зараза у мене
Середні напевно всі зарази?
автор Просто я • 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
зате ця страва дуууужде час економить. От я тут застрягла і ледве м’ясо не спалила. В черговий раз. А скільки всього спалено через ту порадницю ту або ніхрєна і вкурсі всіх новин на порадниці, або готова їжа і сидиш як дурак без новин
Да, выбор не легкий
nattyla• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
✈️Спостерігається активність ворожої тактичної авіації на південному напрямку.
капец, вся учеба насмарку
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляirina _d
Блин, когда отбой?
Мне нужно чтобы в Ашане мясо выложить успели, а то мне собаку нечем будет кормить, в селе говядины не купишь в магазине
Хай сама шукає корову
Kvitkaliliia• 23 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я с капустой люблю у одной тётеньки покупать, вкусные)
Ну ось вдома такі не зробиш. От не такі вони виходять
irina _d• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
А какой Ашан у вас?
РивГош
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ дляirina _d
Ясно теперь, чего вы на дачу хотите... а то все цветочки, цветочки
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Та не. Это точно дифецит
А так хотілось)
Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
А от чего же мама устала?
Якщо чоловік теж вдома зрозуміло від чого😁
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Да, выбор не легкий
в мене чоловік приходить з роботи і завжди знає сиділа я тут чи ні. По запаху.
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
М´ясо,овочі,крупи все це є
Мармеладу?
автор Просто я • 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
От суки. Это ещё и пуски могут быть
и-рина 1981• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Де взлетіли хай там і упадуть
Бешеная Креветка• 23 марта 2023
Ответ дляФишка
ребра свиные отвариваете в вишневом соке, туда лавровый лист, соли щепотку и перца. часа полтора варю. а потом в духовку , предварительно обмазав их соусом барбекю. получаются офигенные, косточки отходят легко, сочные. ой, пишу и слюни с экрана вытираю
Вишневый сок магазинный или сами консервируете? он сладкий?
viika65• 23 марта 2023
Ответ дляФишка
ребра свиные планирую приготовить, если куплю 😅отварю их в вишневом соке, а потом в духовку на 15 минут , с соусом барбекю. вкуснятинааа
сок тоже покупной?
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Поки у мене не було племінників, я була така впевнена, що я буду дуже сувора з дітьми, диспліна і всяка так така фігня. А чоловік навпаки буде розмазня. Коли дійшло до діла, виявилось навпаки, я цих шпиндиків розбалувала, що вони мені вже на голову вилізли, а чоловік навпаки у них в респекті. Суворий, але добрий.
Тепер я навіть не буду загадувату яка буду зі своїми.
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ні
Хре
На
На три дня приготовила?😂
Фишка• 23 марта 2023
Ответ дляБешеная Креветка
магазинный
автор Просто я • 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Да. Водки.
кенгуруша• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ні
Хре
На
Моё любимое
irina _d• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Так напиши здесь про пирожки, когда все похудательные таблетки пьют, не поймут ведь)
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Овощной суп. Гречка и печень в сметане. Плюшки ещё напеку.
Не покупайте таблетки, не помогут, с плюшками- то
Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Середні напевно всі зарази?
Мабуть що так. Він старшого вже довів. Декілька днів назад знову отримав на оріхи від нього. І до цього року вони ніколи не билися.
Фишка• 23 марта 2023
Ответ дляviika65
сок тоже покупной?
да
ok1904• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Не забудьте купити прищепки, пиріжок з капустою і кросворди))) Чи вже не носять?
В нас носять
Правда раз повелася, купила меламіновуснубку, гроші га вітер, вона одноразова стмрається, бєєє.

Зате якось купила(в карантин)5 шт термопакетів за 15 грн, цієї зими вони менемвиручили, коли по свату треба було відбути поминки, а квартира на електриці, світло вимикали, то я вдома гаряке в 3л банки (картопля тушкована, капусняк), а банку в термопакет, чітко поміщалося за рлзміром ще ранком складала, то в обід гаряче розкладала по тарілкам на тій квартирі.
и-рина 1981• 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
У мене так з рибою буває
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ дляБешеная Креветка
в мене якось вишневий сік забродив. Ну стелі був капець. але яке воно те пойло смачне було. Я поки до раковини донесла - насьорбалася
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Рыба. От село
без газу)) В нас таку не возять.
Мария32_22• 23 марта 2023
Ответ дляirina _d
Блин, когда отбой?
Два часа под почтой в машине сижу