mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляФишка
ребра свиные отвариваете в вишневом соке, туда лавровый лист, соли щепотку и перца. часа полтора варю. а потом в духовку , предварительно обмазав их соусом барбекю. получаются офигенные, косточки отходят легко, сочные. ой, пишу и слюни с экрана вытираю
ДЯкую , ребра десь в морозилці є, але я не вмію їх готувати. Тепер спробую.
А сік вишневий купуєте?
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Да. Водки.
Зранку?! В мене не такий мцний організЬм. До речі, про водку, а де це ваша подружка Тоня?
Kvitkaliliia• 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я зранку на ринку купила м’яса і кров’янки. Так схотілося ту кров’янку, з пюрехою і солоним огірком, капець. Че чого в організмі не вистачає?
Мені кров´янки хочеться, коли заліза не вистачає
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляirina _d
Я, кстати, была неделю назад на производстве колготок на экскурсии на фабрике по работе.
Оказывается, это офигительно трудоемкий и долгий процесс. Была очень удивлена
Стільки зусиль до першого сучка. Шкода В мене на роботі нема екскурсій(
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Якщо чоловік теж вдома зрозуміло від чого😁
Не, на работе
Ответ дляmmi583@mail.ru
Поки у мене не було племінників, я була така впевнена, що я буду дуже сувора з дітьми, диспліна і всяка так така фігня. А чоловік навпаки буде розмазня. Коли дійшло до діла, виявилось навпаки, я цих шпиндиків розбалувала, що вони мені вже на голову вилізли, а чоловік навпаки у них в респекті. Суворий, але добрий.
Тепер я навіть не буду загадувату яка буду зі своїми.
І не треба. Багато залежить від самої дитини. Все індивідуально.
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
У мене так з рибою буває
З рибою у мене таке вчора було.
Боже, кожного дня готовка. Як я задовбалася.
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
В мене середня дівчинка
Характер просто нестерпний
НА наговорюйте на дитину. Особливо на дівчинку! Бо дівчата то
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Маячила не давно. Ещё в кровати была. Даже коты не кормлены.
Щось я пропустила, дякую.
Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Загнана
и-рина 1981• 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
З рибою у мене таке вчора було.
Ага ще і переберають те хочу, те не хочу
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
А я ебнутая. Мне нравится готовить
Ви до лікаря звертались? Це ненормально

и-рина 1981• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
А я ебнутая. Мне нравится готовить
Я як плюшки робете ?
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Хто-небудь, напишіть чарівне слово 🙏🙏🙏
Йопересете. Підходить?