Просто я• 23 марта 2023

Хвылювалочка.

Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ дляGupa
Тоді терміново треба четвертого...
Чоловіку підказати чи сама????
Нізащо. Чоловік і так мріє що можливо ще дівчинку для комлекту через років 5. Я на це більше не підпишуся
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
У мене чоловік жаліється що мої гени набагато сильніше. Старший копія мене, у середнього більше моїх рис і молодша дуже схожа теж на мене
У вас же молодша ще зовсім манюня?
То ще не зрозуміло на кого вона в підсумку схожа буде
Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
У вас же молодша ще зовсім манюня?
2 місяця.
Mary8478580• 23 марта 2023
Ответ дляviika65
когда это у нас 17 раз тревоги были? чет не помню.
Да вот с неделю назад, может дней 10, в аятнадцатых числах марта, тут как раз обсуждали. На момент того как писали была 16я тревога, потом ещё были
ЛЮБА• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Акція - пошарься по холодильнику і збери собі пожрать
Они и приготовить могут )))
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Дякую, дівчата, ви мене трохи відволікаєте від поганих думок. У брата операція сьогодні, вже напевно почалась, і мене трохи менше штормить, щоб не ходити з вугла у вугол в очікуванні.
У першої вчительки моєї доньки був рак щитовидки
Після операції вже 10 років процшов, все добре в неї
Так що і в брата у вашого все добре буде
Gupa• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
О, то тепер в нас є чим вас шантажувати!
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляGupa
Я вчорв так дворового котика підкормлювала...потіскала, зайшла в квартиру, кажу чоловіку, дай щось... дав шматочок ковбаски.
Кіт понюхав і все...я її покусала, спробувала дати ще раз, не хоче...
Ковбаса Алан Брауншвейська...чи є там м´ясо, чи кіт, нічого, окрім корму не їсть...?
Їдять.
Але ковбасу рідко дуже. Вони ж відчувають всі добавки.
Краще шматок м’яса сирого дати
ЛЮБА• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Моя свекровь больше 30 лет прожила после такой операции, все будет ок !!!
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Три лікарі з різних лікарень і інститутів назвали один і той же діагноз, але підбадьорюють, що лише гістологія 100 відсотково покаже, що саме там. Живуть же люди без щитовидки. Аби тільки далі не розповзалася зараза.
Gupa• 23 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Їдять.
Краще шматок м’яса сирого дати
Так не було... а мені його шкода, він так терся, в очі заглядав... я його в квартиру звала, не пішов...
Хоча кицька якось вагітна так ломилась... ми декілька років назад закінчили ремонт, якраз речі перевозили і вона намагалась забігти, певно вже на підході котенята були...
Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ дляGupa
Не вийде. Жалію що труби не перев´язали. Поки була у них.
Zelenkа• 23 марта 2023
Треба чесалку для кота купити, яка ефективна у кого?
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляGupa
У мене колись було, що я повернулася з пологового, а мене кішка біля квартири зустрічає.
Я її прийняла
Але вона з нашийником була і на ньому був номер телефону
Я зателефонува
Хазяйка була у від’їзді
То кішка в мене тиждень жила
А потім забрали її
Дуже любила вона тікати, виявляється
Gupa• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Нехай будуть здорові, під мирним небом і радують батьків!!!
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
У мого ніяка не ефективна, терпіти не може чесатися
Zelenkа• 23 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Я просто спробувала рукою легенько, вже клацає зубами. Думаю, може хоч рукавичку взяти, хай кусає😆
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Рукавичка в мене теж є
Але ефекту я від неї не помітила
a.ostroverh• 23 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Їдять.
Краще шматок м’яса сирого дати
У нас у сотрудницы муж работает на фирме, которая добавки для мясокомбинатов реализует
Говорит алан в этом плане лучше, берет меньше всего)
И укрпромпостач
Zelenkа• 23 марта 2023
Ответ дляInna Medvetska
Рукавичка в мене теж є
Але ефекту я від неї не помітила
А в рекламі прям так чеше😂
Inna Medvetska• 23 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
И укрпромпостач
Я взагалі рідко ковбасу купую
А якщо купую, то з маленьких приватних виробництв
ok1904• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мені мама розповідала, що я виросла без шапочки, бо була дуже маленька голова і всі шапки були великі, а брат виріс без шапки бо на його голову не можна було знайти розмір така велика.
Мудро мама обійшла млмент : а шо люди скажуть, дитя без фапочки, розмірів немає, дефіцит!
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляok1904
Я не знаю чи був дифіцит у 88 році коли брат народився, а коли народилась я, то я так зрозуміла що дефіцит був у всьому. Бо мені дідусь розказував, що я народилась і йому дали путівку в Грузію на кораблі Адмірал Нахімов, який затонув, то пелюшки він аж там купував бо у нас тут нічого не було. І коли папу другий раз призвали служити, вони з мамою вирішили, що їдемо на Північ всі разом. І коли нас провожали в Київ в аеропорт, дідусь ті пелюшки забув нам віддати так і стояв з ними в руках поки автобус не поїхав. А в Києві я обдєлалась, батьки зрозуміли, що пелюшки залишились у дідуся, папі довелось знімати свою сорочку, кутали мене в сорочку, так долетіли до москви, а в там уже знайшли аж!3 пелюшки.
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
И укрпромпостач
Колись мій чоловік працював на заводі який виготовляє великі теплогенератори на соломі. І Укрпромпостач замовляв два генератори для опалення, то коли чоловік у них там був, то казав, що там все дуже круто. Своє замкнене виробництво. Від свинарників до вже цехів з виробництва ковбаси. Тобто мясо вони самі вирощують.
a.ostroverh• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Мы были на Шабо с экскурсией в тот год, когда они только поставили котел, работающий на срезанной лозе)
Житомирская фирма разработала, произвела и установила!
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Чоловік працював в Бучі. За Житомир ніколи не чула.
Коли рашисти були в Бучі, то знесли ворота того заводу, але вони настільки далекі від технологій, що звідти винесли тільки те, що вони знали. Нові машини вони не змогли завести, тому вкрали жигулі, доїхали ними до іншого кінця Бучі, там щось у них трапилось, вони покинули ту машину, лише зняли колеса і свою свастику намалювала. Забрали рації, але зарядне до них не взяли, мабуть не знали що то. У директора в кабінеті була поличка, на якій стояли мініатюри алкоголю з різних країн світу, десь близько 80 плашечок. Все випили.
Zelenkа• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Маршалок так само, але його продукція рідко буває в великих маркетах.
Vodoleya• 23 марта 2023
Ответ дляok1904
Не оприлюднено тип ракети, це ускладнює розуміння ситуації. Подзвоню пізніще запорожанам, ймовірно в них більше інфи. Позавчора українці з авіації добряче обстріляли Мелітополь.
Писали учора, торнадо- с, не знаєте, велика погрішність?
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ дляok1904
Мовчить за тии шапочки, меня от одного слова типает. Как вспомю, жара 30+, а свекровь и тетка мужа - чого дитина без шапочки и без носочков. Ему холодно, он голодный и тд...
Vodoleya• 23 марта 2023
Дівчата, а якщо в темі Тані писати їй про неї правду, можуть забанити? Чи враховують адміни особу автора?