Yellow berry• 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
В мене навіть собака вчорашнє не їсть. А я їм.
Ех плем´я недресироване)
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
відбий! Цицьки працюють!
Канєшно, цицьки завжди спрацьовують
Ответ дляmmi583@mail.ru
Все життя про неї мріяла. Саме про таку. З характером, з шилом в жопі, з татовими очима бо в тата дуже гарний колір очей. Знаю, що це не легко, але саме такої.
Але по ходу буде хлопець. Напевно. Але я ще не знаю. Але мама ствреджує що хлопець, дідусю приснився хлопець, і лікар на узд сказав, що орган половий теж розвивається згідно терміну. Що там в дівчинки має розвиватись? Лише у хлопців.
От у мене саме така. З шилом в сраці і з татовими очима...
А я так хочу, щоб хоча б у третього були мої зелені очі)
Мені доречі жодного разу не говори як розвивається статевий орган... Ні у хлопців, ні у доньки
Знаю одне, хто б не був, а любити будете до нестями))
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Якось так вийшло. Сьогодні був апогей. Я поклала шмат м’яса собаці. Вона стоїть на мене дивиться і не їсть. Я тоді взяла той шмат, обскубала шматочками і кожен шматок йому в рота поклала - з’їв. А я сіла і замислилася над своїм життям...
Ну, ви цей, якось полегше. Бо то вже зовсім не альо так себе заганяти.
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Рада за вас. ХАй у вашої красуні буде гарна доля.
У мого чоловіка зелені очі
Сестры Гримм• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Так, треба пригальмувати трохи, а то щось я розійшлася.
Ответ дляАлёна-01
У мене чоловік жаліється що мої гени набагато сильніше. Старший копія мене, у середнього більше моїх рис і молодша дуже схожа теж на мене
и-рина 1981• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Молоко. Но если нет и лень идти в магаз, то и вода
Дякую
ludmila905• 23 марта 2023
Хто дивиться В.Портнікова,як вам його етери?Особливо про китайського Сі,якось зовсім не втішні.Його слова це піар чи дійсно правда?Кого ще ви слухаєте?
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Та я думаю, що лікар спецом так сказав, щоб натякнути хто там, бо я просила не говорити.
Ответ дляNasta9019
Мої на мене взагалі не схожі ((
Старший щось середнє між чоловіком і моїм братом, середня похожа на чоловіка... А я так, мимо(
Ответ дляmmi583@mail.ru
и я девочку хотела, а родился сын. зато как я внучку боготворю...
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляАлёна-01
Мої на мене взагалі не схожі ((
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляviika65
Пощастило онучці
любительница• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
У моих у всех, кроме кота, очень развито чувство самосохранения.
А кот что?
a.ostroverh• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Маячила не давно. Ещё в кровати была. Даже коты не кормлены.
Все, накормлены)))