Nata.t.1970• 23 марта 2023
Ответ дляil-mari
сьогодні слухала наших про зміну тактики в кацапів, опалювальний закінчено, їм вже не цікаво, тепер охота за казармами, місцями розташування техніки, та дорогами..
Это я тоже слышала
Но там же(в Запорожье)-обычный жилой дом
Ответ дляNasta9019
Вбила у гугл, а там з пивом, ще щось вилізло. Ну його махаться з цим. Чоловіка відправила за биточним, приніс ще і це
У вас же дети. А так с пивом тоже ничего.
Самое простое, натереть чем нибудь и засунуть в духовку. Если есть рукав для запекания, то потом даже мыть посуду не прийдётся.
Ответ дляNata.t.1970
Окей
Убедили
Тогда другой вопрос: я видела целенаправленную ракету в одно из парадных многоэтажки (видео в Запорожье)
Зачем туда тогда целились?
Убедили
Зачем туда тогда целились?
Не оприлюднено тип ракети, це ускладнює розуміння ситуації. Подзвоню пізніще запорожанам, ймовірно в них більше інфи. Позавчора українці з авіації добряче обстріляли Мелітополь.
a.ostroverh• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Вы тут это поосторожнее, у нас уже есть пару кандидатур из за которых тревоги
. Можем и вас в список добавить
Меня вычеркиваем
Голову не мыла, на работу не поехала
Даже с кровати не встала еще
Голову не мыла, на работу не поехала
Даже с кровати не встала еще
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Меня вычеркиваем
Голову не мыла, на работу не поехала
Даже с кровати не встала еще
Голову не мыла, на работу не поехала
Даже с кровати не встала еще
А котыки?🥹
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Хто скаже що можна приготувати з грудинки(свинина)?
Замаринуйте і запечіть шматком, аба наріжте як на відбівні і запечіть з сцибулею маринованою і помідорами, гуляш зробіть.
Nata.t.1970• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
А где это Островерх, интересно знать
Вино с устрицами,как обычно, пьёт
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Мені вже треба голівоньку лікувати. Йшла ввечері, біля будинку культури молодь танцювала під пісню ,, А мы по барам....,, цю пісню співає прости@@@ка, яка втекла в рашку. І музон громихав на всю вулицю. У мене очі налилися кров´ю, хотілось підійти і відматюкати, ледь стрималась. А я ж завжди була такою поміркованою. Суча кацапня(
Минулого тижня в мене було те, саме, тільки якесь чувирло на ленд крузері на піврайону слухало оту попуярну пісню з 90 х чи 20 х про Нальчик
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
А мне кажется, что они промахнулись
Зачем нужна наводка на общежитие?
Ви просто не знаєте, що там було. Я не буду писати. Але повірте, то наводка.
Ответ дляNasta9019
Намажте його маслом, сіллю, перцем, всуньте пару зубчиків часнику, в рукав і в духовку , а якщо є мультиварка, то краще туди на режим тушкування/суп
Kvitkaliliia• 23 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Это я тоже слышала
Так, звичайний дім, цивільні жителі... Звичайні терористи( уйбк)