Просто я• 23 марта 2023

Хвылювалочка.

tarveldy• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А шо в авроре? Я была позавчера, только пергамент купила. А, ещё формы для пасок там дешевле, чем в атб
Вже є?
Nata.t.1970• 23 марта 2023
Ответ дляok1904
відпочивати після навчань лише в лісі і в полі треба? Хтось навів тіпа там військові, цього достатньо. В мене брат, коли ночує не дома, то перевдягається ще на обєкті і в ’казарму’ повертається в цивільному, по вулицях ходить лишемв цивілтному . Ржищів нічим не примітний райцентр Київщини до війни.
Окей
Убедили
Тогда другой вопрос: я видела целенаправленную ракету в одно из парадных многоэтажки (видео в Запорожье)
Зачем туда тогда целились?
ЛЮБА• 23 марта 2023
Ответ дляНиколь1986
К вдруг там натовцы прячутся
Ага сразу с Бандерой !!! Они же такие , еще атомку делают …
Алёна-01• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Всім привіт.
Росіяни і ті наші, хто їх підтримують і здають всіх наших, інфу, позиції, що і де - я знаю, що вони тут шаряться (наші здали місце вчорашнього обстрілу у Київській обл) - горіти вам і не перегоріти. Не вірите в бумеранг, то повірите..
Вот этих всех наводчиков без суда и следствия нужно уничтожать!
Я после нашей казармы их ненавижу просто!!!
ok1904• 23 марта 2023
Ответ дляKlodia
На пути встал суши- бар на КПИ и прогулка закончилась там)
Це не годиться, моя мама теж перед прогулянкою:а що ми будемо обідати? Кажу: обідати будемо після прогулянки, ніяких обідів ДО
il-mari• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Я нет
я теж, змогла б , навіть , і сама..
Klodia• 23 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
😂 Так там парк-тоже можно было пройтись
Суши-это святое
Да, я домой через него шла, представила, что якобы ботсад)
А в суши баре надо успеть посидеть, пока тревог нет, иначе выгоняют, а давиться едой или нести с собой недоеденное как-то…
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Вже є?
Да. 5 гривен те что на 500г и на 300г
Klodia• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ну все.. день прожит жря
Кря…
автор Просто я • 23 марта 2023
Ответ дляФишка
доброе утро,всем.
я заметила как только я собираюсь на столичку, так и тревога в этот день
Вы тут это поосторожнее, у нас уже есть пару кандидатур из за которых тревоги . Можем и вас в список добавить
Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Всё гениальное просто.
Вбила у гугл, а там з пивом, ще щось вилізло. Ну його махаться з цим. Чоловіка відправила за биточним, приніс ще і це
tarveldy• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Чайник заварочний хочу глянути
Тільки не з тонкого села, то одноразове
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляKlodia
Наши навели, да? Боже, какие твари…
По Виннице, когда удар был по аэропорту, поймали козла из местных, за деньги навёл, причём его семья в Виннице же живет. Показали его- рожа дибила, ничего сказать толком не может.
Так, наші. Не буду тут писати що було в тому приміщенні. Але кроти знати то не могли, тільки свої.
Zelenkа• 23 марта 2023
Ответ дляKlodia
Тест для котов на «дурачка» со стенами знаете?
Робила, упирається задніми, передніми нє і нюхає вимикач.
Це у нього спермотоксікоз😂❤️
Николь1986• 23 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
Там еще гусиная и комариная ферма встроена
Леди на мопеде• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Я голову не мыла, честно
автор Просто я • 23 марта 2023
Ответ дляKlodia
Нет. Что за тест?
il-mari• 23 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
Окей
Убедили
Зачем туда тогда целились?
сьогодні слухала наших про зміну тактики в кацапів, опалювальний закінчено, їм вже не цікаво, тепер охота за казармами, місцями розташування техніки, та дорогами..
ЛЮБА• 23 марта 2023
Ответ дляНиколь1986
Так и обвес на комаров шьют !
tarveldy• 23 марта 2023
Ответ дляok1904
Розкажу я Вам історію що сталося в модельному світі стендовиків(хоббі мого соловіка). Оці коробки-набори ,що треба збирати, їх виробляють різні ТМ великі,маленькі. Значить TM Easten Express з підорашки, тіпа виробники, через деякий час після вторгнення скандал на ринку наборів для складання. Українські партнери заявили, що нічого більше цій ТМ робити не будуть, а нові моделі, обладнання, майстер моделі для майбутнії проектів які в Україні, залишають собі і реєструють свою нову ТМ, так і анонсували світовому товариству моделістів, що це контрибуція . Так рашики пищать, що їх обікрали... От такі хворі рашисткі люди...
Це прекрасно!
Nasta9019• 23 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Це у нього спермотоксікоз😂❤️
Треба яйцен клац-клац
viika65• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
А где они есть? Таких не видела еще
я в Каменском покупаю, я там работаю один день в нед., беру сразу пачек 5. почти все покупаю там, работаю по прод. магазинам, все только самое свежее.
автор Просто я • 23 марта 2023
Ответ дляil-mari
я теж, змогла б , навіть , і сама..
Чего сама. Были б мы вместе
Nata.t.1970• 23 марта 2023
Ответ дляKlodia
Выгоняют?
У меня дочь, любитель баров и др.заведений,говорит,что ни разу в тревогу ни откуда не выгоняли
ЛЮБА• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я голову не мыла, честно
Точно?может думали, что надо бы помыть ?!
il-mari• 23 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
який жах...
Klodia• 23 марта 2023
Ответ для Просто я
Нет. Что за тест?
Тест для котов на дурачка:
tarveldy• 23 марта 2023
Ответ дляhealer09648293
Мені сьогодні вже приснилось наче ракета потрапила в мій будинок. І я навіть бачила як вона летить просто у вікно моєї квартири. Блін!!!!
А мені що дитя втопилося, я його дістаю, а воно живе
sobacura• 23 марта 2023
Бонжур
mmi583@mail.ru• 23 марта 2023
Ответ дляok1904
Теж вважаю, що по Ржищеву конкретно наводка була.
Вчора там був знайомий в момент падіння того шахеда. Йому пощастило, що він був на 2 поверсі, а не на 4. Встиг вибігти. Другий шахед впав від людей в 40ка метрах. Це добре, що вони повибігали і вся лягли на землю, а не бігли далі.