Ответ дляСестры Гримм
В мене залежність. Тре лікуватися. Я як той наркоша тремтячими руками, та обома руками, та всю коробку за два три прихода можу...
Хм. Я стала обмежувати солодке, і зараз майже не цікавлюсь солодощами з кондитерок, іноді з подивом для себе знаходжу цукерки і далі тримаю недоторканими. Раніше думала: ну як можна зупинитися, коли ще є цукерки, що значить з´їв одну і вже не хочу...
Nata.t.1970• 24 марта 2023
Ответ дляok1904
Я якось класний мінісеріал рімейк дивилася, здається по мотивам Робфнзона Крузо, дуже натурально, десь в Новій Зеландії знімали, люблю екзотичну природу в фільмах.
Дааа,экзотическая природа-это нЕчто
a.ostroverh• 24 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
И Как,будете заводить?
Я летом думала над вторым)))
Но не успела , Черри появилась
В эту квартиру точно нет, всего 45 метров, им негде бегать будет
Но не успела , Черри появилась
Сестры Гримм• 24 марта 2023
Ответ для Просто я
Это как раз нормальное состояние. Плохо когда лежат, смотришь на них и вообще не хочется.
Ну такого зі мною не буває. В мене інша проблема. В мене спочатку всі стадії, торг, потім каяття, скраги на слабкість волі, карколомні вибрики долі. Коротше просто зжерти я не можу.
Yellow berry• 24 марта 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня завтра чебуреки )))
Ану підіть совість пошукайте десь під холодильником
Nata.t.1970• 24 марта 2023
Ответ дляok1904
Є майже комедійний мінісеріал ’бешеные псы’ про подорож шкільних друзів до Коста Ріки, яскрава природа, але в їх історію потрапити не хочу
Спасибо, нужно посмотреть
Сестры Гримм• 24 марта 2023
Ответ дляok1904
Я коли в зал ходила то їла адекватну їжу і без цукра. Як я себе почувала добре!
Намагаюся не їсти. Навіть рідко їм. Але якщо дорвуся - все. Кінець світу. Мені і неможна солодке.
Yellow berry• 24 марта 2023
Ответ дляok1904
З´їли одне одного?
a.ostroverh• 24 марта 2023
Ответ дляirina _d
Короче. Не нужно опознавать то дерево, пусть оно так и останется моим красивым розовым воспоминанием)
Так интересно ж
Yellow berry• 24 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ну это ж прелесть
Гіпнотизує. І назвати якось так Андромеда