Кидстаффовна• Изменено 23 марта 2023
Хто експерт по кімнатним рослинам, діффенбахія
З´явилась така піпка, десь біля півсантіметри. Наче пагін, чи корінь збирається лізти. Але ж діффенбахія не має гілок і росте одним стовбуром? І повітряних корінців ще не бачила.... Така прям зеленюща соковита піпка)) цікаво, що може бути))
Кидстаффовна
• 23 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Бутон?
Наче з верхівки має квітнути🙄 а то посередині стовбура
После шести ни-ни• 23 марта 2023
Бутони у неї з середини
Це будуть ,як Ви, Автор, висловились гілки)
У нас в офісі була дуже ’гілляста’ діффенбахія)
Якщо що, можна розмножувати) але може так і лишитись
Кидстаффовна
• 23 марта 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Бутони у неї з середини
Думала, що таке неможливо, шукала фото в інеті) гіллясту хотілося побачити)
Кидстаффовна
• 23 марта 2023
Ответ дляShy_by_nik
Може спляча брунька для пагона нового
Вона наче прокинулась, дуже стрімко росте, ще на вихідних там нічого не було... А тут лист порвала, вилізла
З понеділка на дієті• 24 марта 2023
Ответ дляКидстаффовна
покажіть потім, що виросте
Кидстаффовна
• 14 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
покажіть потім, що виросте
З тими пупирками нічого нового, але знизу пішли гілки 😁 ще і третя з під землі лізе)
З понеділка на дієті• 14 апреля 2023
Ответ дляКидстаффовна
нічого собі, як вона у вас пре в різні боки. я думала, що вона просто вверх росте та й все
Кидстаффовна
• 14 апреля 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я теж так думала. Залишилось дочекатись, що буде з пупирками на стовбурі)) наче більшають і все. Підкормила бурштиновою кислотою, вологість підвищили. Може щось спровокувало...