Кнопкотиць• 23 марта 2023
Когда садить цибулю и картошку
Коли мовчу- приємна жінка• 23 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Цибулю на зелень завтра. Картоплю через два тижні буде можливість.
А на цибулю не на зелень? Редис, суміш зелені, руколу?
КвартираЧья• 23 марта 2023
до 7 квітня Благовіщення нічого сажати не можна (вірніше землю тривожити), навіть птиці гнізда не в*ють
Сижу_и_плачу• 23 марта 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
На цибулю ще жодного разу не саджали. Це по суті буде другий рік, як сама саджаю, новачок. Все інше в квітні буду сіяти садити, ще якісь заморозки дають
Бюст Березуцкого• 24 марта 2023
Які ви ранні, в нас тільки другий день як тепло, і земля ще сильно волога. Десь з квітня після 10 числа, а то і ближче до травня зазвичай.