Йосип_молодий• 23 марта 2023

Молитва для исполнения желания и для улучшения отношений с человеком

Какие Вам помогли?
котопёс• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Мне 19 лет, нет ни детей, ни мужа)
А ви живете з мамою чи окремо?

автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ длякотопёс
А ви живете з мамою чи окремо?
Отдельно
Успокойся_Успокойся• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Отдельно
Зробіть паузу тоді. Просто не спілкуйтесь. І подумайте над тим, що я вам написала.
А краще підіть до психолога.
котопёс• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Да, как мама. Да, со стороны странно, действительно, но как есть. Я с мамой не обсуждаю подругу, а с подругой маму. Просто с подругой как-то стало холоднее в последнее время и подумала, что может какие-то молитвы помогут. Потому что разгаворы об этом с подругой заканчиваются не очень
З власного досвіду скажу, що стосунки з подругами будуть хорошими лише при хороших стосунках з мамою. Допоки не навчитеся будувати дорослі стосунки з мамою з подругами завжди щось псуватиме стосунки.
І можливо дивно звучить, але про подругу ви пишете як про кохану людину. Так наче про хлопця, який перестав звертати на вас увагу.
Якщо подруга обмежує спілкування, то можливо ваші інтереси стали різними. Ви ж не з усіма подругами продовжуєте спілкуватися мабуть. Є такі, дружба з якими припинилася?
котопёс• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Отдельно
Можете повністю себе забезпечити?
Чи потребуєте маминої допомоги?
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ длякотопёс
Можете повністю себе забезпечити?
Чи потребуєте маминої допомоги?
Да
котопёс• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Да
Тоді ви маєте можливість не бачитися з мамою певний час. А при зустрічі обговорювати лише позитивні теми.
Чому ж виникають сварки з мамою?
Думаю мама зробила максимум для того, щоб вас виростити. Але ви це зрозумієте лише коли будуть свої діти.
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Отдельно
Ким працює подруга і де ви познайомилися?
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Подруга работает риэлтором, познакомились когя искала квартиру.

Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
В неї є сім´я?