Йосип_молодий• 23 марта 2023

Молитва для исполнения желания и для улучшения отношений с человеком

Какие Вам помогли?
Кофе в лобби• 23 марта 2023
Мне не помогают никакие молитвы и мольбы
К сожалению

Новорічна пальма• 23 марта 2023
Не скажу, бо він вам не треба. Просто сходіть до причастя
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Підкажіть, будь ласка, зараз закордоном, тут нема причастя і сповіді( а священники такі, зо не хочеться й розмовляти..(
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А якщо він вас вб´є через 3 роки воно мені тра? Крим коли окупували, то я ходила в костел, тільки щоб не йти в московську церкву, бо там Бога нема. Все є, шукайте
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Мені з мамою, а не з чоловіком
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Мені з мамою, а не з чоловіком
З мамою, це про батьків. Напишу, але причастя - це ´частина молитви´. Починати треба з нього.
Божій матері на честь її ікони ’Усіх скорботних радість’
Архістратигу Михайлу
Своєму Ангелу-охоронцю
Мученику Трифону
Великомученику Юрію Переможцю
Леди Г• 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Архістратигу Михайлу
Своєму Ангелу-охоронцю
Мученику Трифону
Великомученику Юрію Переможцю
Напишіть мені, будь ласка, молитву на гарного чоловіка.
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
Гарного вродою? А якщо він педофіл? Підійде? В кожного гарне, то якесь особисте. Мені Дікапріо не подобається, але ж то мені, а пів світу шаленіє від нього. З лиця воду не пити
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Архістратигу Михайлу
Своєму Ангелу-охоронцю
Мученику Трифону
Великомученику Юрію Переможцю
Дуже Вам дякую!!! А для налагодження відносин з подругою теж можна це?

Леди Г• 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Гарного - це для життя гарного, який пасуватиме саме мені. Це якості людини і сумісність зі мною.
На зовнішність мені завжди було байдуже.
Ковбой Хагис• 23 марта 2023
Что мне делать
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Це для батьків. З подругою? Налагодити? Я не сварюсь з подругами, тому ніколи не цікавилася такими молитвами. Якщо вже сварки, то навряд це справжня дружба.
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
Є, але найкраще, щоб їх читала ваша мама
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Даже не знаю, подруга, которая заменяет мать. И отношения такого плана.Из-за этого так и нарисала вначале. Она старше намного по возрасту.
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Уявила себе на вашому місці. В мене є така сусідка, яка мені як мама, навіть дві. Я не знаю, що мало статися б, щоб я з ними посварилася. Я вже тут живу з 15 року і жодного випадку не було. Напишіть вашу історію. Мама ваша жива?
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Да, мама жива, но отношения не очень. А с этой женщиной не то, чтобы поссорились. Но, мне кажется, что стали как-то холоднее отношения.
Леди Г• 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Мама покійна, на жаль.
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Візьміть пляшечку вина і ідіть гості поговоріть по душам. Може вона втомилася бути вам мамою чи ще щось. Якщо хороші стосунки все стане на свої місця
Успокойся_Успокойся• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А чому з мамою відносини не дуже? Вимоглива дуже? Чи п´яничка?

автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Требовательная
Успокойся_Успокойся• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Требовательная
А батько є?
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Пока нет возможности, к сожалению. То есть те молитвы на нее не надо читать?
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
Мама покійна, на жаль.
Співчуваю. Тоді вам треба в поминальну суботу занести хліб за упокій її душі, а тоді починати читати молитви. Напишу пізніше які
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А батько є?
Нет, умер, когда я маленькая была
Успокойся_Успокойся• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Нет, умер, когда я маленькая была
Тобто мама вас сама все життя виховувала? Ви бідно жили? Ви голодні були?
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Да, нет не бедно, нормально. Но какой-то ласки, внимания, поддержки и доброты не хватает.
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ні, вам треба розібратися у ваших стосунках з подругою, просто поговорити. Може бути, що стосунки з мамою так впливають на ці. Напишіть більше, може вам треба молитва, щоб пробачити і відпустити образу на маму?
Новорічна пальма• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Скільки вам років? Чоловік і діти є?
Успокойся_Успокойся• 23 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Тобто ви зараз цю старшу подругу більше любите, ніж свою маму, так?
автор Йосип_молодий • 23 марта 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Я на маму не обижаюсь.
Когда мы начинаем с подругой говорить об этом, то начинаются ссоры.