Майор Медуза• 24 марта 2023
Маємо їхати в гості познайомитися з батьками мч
Його сестра сказала,що знімайте квартиру собі,хоча там в двокімнатний живуть і багато диванів,це взагалі нормально??
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
А звідки ви знаєте про їх дивани ?
Вже були там?
Він розказував
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляSo_so
Да, это комфортно для всех.
Чим??
В нього зараз немає зайвих грошей.
Попадалочка• 24 марта 2023
Мені не нормально. Особливо зараз війна. Якщо що, то мене родичі запросили до себе на море. Купили там квартиру ( не Україна). Жити у них в окремій кімнаті. З аеропорту і в нього відвезуть. Це для мене нормально. Коли до нас приїзжають родичі чоловіка, то все так само. Живуть у нас, ми готуємо, возимо на машині, розважаємо.
Завтра не пью• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Чим??
В нього зараз немає зайвих грошей.
Позичте йому під процент
Заробите
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
А яким місцем ви читаєте взагалі??

Цикавенная• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Чим??
В нього зараз немає зайвих грошей.
Так не будьте иждивенкой и снимите посуточно сами квартиру.
Треба підробіток• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Чим??
В нього зараз немає зайвих грошей.
Тим, що незнайома людина (ви) не буде змінювати розпорядок дня батьків. Ви студенти з хлопцем?
Танго утрьох• 24 марта 2023
А Ви бомж, що мрієте жити на чужомі дивані з купою незнайомого народу?
Завтра не пью• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А яким місцем ви читаєте взагалі??

Тим
Яким ваш мч заробляє альфонсом )))
Шалена красуня• 24 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Еще не съехались, а уже сами снимите... ну и дальше все сама, все сама
Дюймовочка• 24 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Удалено администрацией...
а шо вже прям треба по всім гостям- хатам трахатися. Не потреплять 1 ніч без трахання?
Завтра не пью• 24 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Ми не терпіли
Життя одне
Чого стримуватись ))
Життя одне
Чого стримуватись ))
Краденые абрикосы• 24 марта 2023
Мне было бы не нормально выгонять брата,тем более она не хозяйка, и я злопамятная,отношения уже не сложились бы.
Без комплексів• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Він розказував
А ви планували ночувати в кімнаті з батьками чи з сестрою?
Коржик• 24 марта 2023
Ответ дляПопадалочка
Значить, вы можете себе это позволить, в отличии от родственников автора
Цикавенная• 24 марта 2023
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Шалена красуня• 24 марта 2023
Автор, мало данных. Родители и сестра живут в той двушке? Все комнаты заняты или сестра отдельно живет?
Танго утрьох• 24 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
Так автор не на ніч зібралася, а жити. Ще людей не бачила, а валізу вже зібрала, щоб господарі посунулися з дивану
Я супер-пупер• 24 марта 2023
Якби ви сказали що там 5 спалень, а вам сказали знімати квартиру то може й здивувалась би. А як там дві кімнати, допустимо в одній батьки а в іншій сестра, то вас з мч в кімнату до кого ложити? Ви для тієї сімї чужа людина, навіть не дружина їхнього сина, а просто дівчина, чому хтось повинен цілий день вас бачити у своїй квартирі, а потім ще й спати поряд з вами на дивані.
Краденые абрикосы• 24 марта 2023
Ответ дляПопадалочка
Хорошо,что у моего мужа нет родственников,которых надо возить, развлекать.