Майор Медуза• 24 марта 2023

Маємо їхати в гості познайомитися з батьками мч

Його сестра сказала,що знімайте квартиру собі,хоча там в двокімнатний живуть і багато диванів,це взагалі нормально??
Пластилин_Колец• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Не батьки,а сестра!
Та яка різниця? В будь-якому випадку цю проблему має вирішувати ваш хлопець. А ваше бажання ночувати на дивані батьків, у двушці, дивне.
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляПеремелица
Удалено администрацией...
В чому ’набабство’?
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляГалябалована
Автор,вас хтось запрошував чи ви самі вирішили приїхати?
Не буду відповідати,бо це нонсенс ...
harchushyn• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А як в однокімнатну квартиру приїжають в гості,то що вас порвало від Того чи що???
Я НІКОЛИ не приїздила з ночівлею вгості в однокімнатну квартиру .
Блііін,що я читаю
Галябалована• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Не знаю,сестра заміжня
Ахаха.
І як ви знайомитися плануєте?)

Короче, автор, ви хочете поїхати в місто до хлопця і пожити на халяву.
Просто Фіфа• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
4 як мінімум
По 2 дивана на кімнату?
harchushyn• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Не буду відповідати,бо це нонсенс ...
Ні.

В цьому криється й уся відповідь.

Вас -НЕ ЗАПРОШУВАЛИ.
Вас не хочуть бачити.
Невгамовна• 24 марта 2023
Ответ дляКоржик
В смысле- не питае? Если б ко мне так свалились не спитав- хутко шукали б соби инше житло. Была у меня такая подруга. Я популярно объяснила - хочешь на морько - все за свой счет. Я никого хороводить не буду. Почему то обиделась
взагалі не розумію цього нахабства - пертися до когось незнайомого ще й ночувати

в мене подруга втікла від війни на море, сказала їдь до мене відпочити, я сказала, добре, приїду звісно, погуляємо, але житло зніму окремо, вона мені скинула карту де живе, я просто зняла на віллі поруч апарти та й усе

гуляли ми разом, вона возила на машині по різних місцях, але то не було так, що я до неї приїхала сидіти
Лика-прилипка• 24 марта 2023
На чужой кусок не открывай роток. Не вам решать кто и на каком диване будет спать в чужой квартире. Снимайте свою трёшку - пригласите сестру в соседнюю комнату, чтоб не так тесно родителям было. М?
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляПросто Фіфа
По 2 дивана на кімнату?
Так
Невгамовна• 24 марта 2023
Ответ дляФляшунька
Вибачте, дурню пишете.
чому дурню? що усі як познайомилися то одразу одружуються й на все життя?
Одяг та сумки• 24 марта 2023
а что ненормального? яб тоже не рада была с незнакомыми будушими родственниками в одной спальне на разных диванах. И еще что детей вместе класть рядом на свой диван( както это...снимите хостел это не дорого как кажется
Ананомчикус• 24 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Блііін,що я читаю
Я теж читаю і диву даюся, я б в житті не поперлася ночувати до людей, які живуть в однокімнатній квартирі та і взагалі, до чужих по суті людей автор з ночівлею хоче їхати і вважає, ну і що тут такого. Думаю якщо рідні її хлопця про це дізнаються, то дуже її ’полюблять’)))
Галябалована• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Не буду відповідати,бо це нонсенс ...
Чому?
Вас ніхто не кликав з ночівлею на два дні.

Але ви вирішили,що нічого поганого в тому нема,якщо ви приїдете.
Бо це ж батьки хлопця. І це норм.
Міні-бікіні• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Нам познайомитися тільки,ми в іншому місті взагалі живимо.
А зачем прямо сейчас знакомиться? У парня денег лишних нет, у вас я так понимаю тоже. С пустыми руками ехать собрались и производить впечатление на родителей жениха? Вам самой комфортно сидеть на голове у чужих людей в двух комнатах?заработайте деньги езжайте в гости, снимите квартиру что б не стеснять родственников и знакомитесь на здоровье
harchushyn• 24 марта 2023
Ответ длядолой_лама
Це і в ваших інтересах.
Двокімнатна-це один санвузол, в кращому випадку, роздільний. Послухаєте-понюхаєте один одного.
Ранком бачити чужих людей -то просто мрія. Ви, такі в ліжечку, а повз вас маман у халаті пропливає...
.
Так автор пише,що і однокімнатну приїхати -це норм
А тут ДВОХкімнатна
долой_лама• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
В чому ’набабство’?
Ви хочете до чужих людей в хату, на дві ночі на дівани .
Це з хлопцем ви один одному хтось, а батьки вас не обирали і не звали
harchushyn• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
В чому ’набабство’?
Ви їм -ЧУЖА. Розумієте?

Вони не хочуть,щоб ви там ночували. Це їхня квартира
Мають право.
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Ви їм -ЧУЖА. Розумієте?

Мають право.
Мова не про ’них’ а конкретно про сестру.
Ананомчикус• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А сестрі ви рідна чи що?
Манка Я• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ніби окремо ,вона заміжня
т.е про количество диванов вам парень доложил, а где живет сестра вы не в курсе?
если сестра живет с родителями в 2х комнатной квартире, то куда еще вас селить. Если отдельно-то какое ее дело, пусть парень с родителя решает этот вопрос.
Бджолина королева• 24 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Надеюсь они не примут вас в семью...
Автора везуть на усиновлення?
Україна понад усе!• 24 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Блііін,що я читаю
А я ездила. И не с ночевкой, а погостить на пару недель. И было это не единожды, а трижды
Стервочка• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
А чому знайомитись аж на 2 ночі?
А звідки ви дізнались про пропозицію сестри?
Чому вас це тривожить? Вас запросили - ви собі їдете. Все ін вас взагалі не має хвилювати - де покладуть, там і переночуєте))
Манка Я• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
естественно, кто адекватный приедет в чужую семью в однокомнатную квартиру с ночевкой🤨
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
А сестрі ви рідна чи що?
А сестра хто,щоб вирішувати кому треба знімати квартиру?
Ананомчикус• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ну уж точно більше хтось для своїх батьків ніж ви.
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляБджолина королева
Автора везуть на усиновлення?
harchushyn• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Добре.
Нехай.
Сестра там живе і не хоче,щоб ви там ночували протягом двох днів.

Чому вам так важко це прийняти?
автор Майор Медуза • 24 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
В даній ситуації ніхто.