Майор Медуза• 24 марта 2023
Маємо їхати в гості познайомитися з батьками мч
Його сестра сказала,що знімайте квартиру собі,хоча там в двокімнатний живуть і багато диванів,це взагалі нормально??
Перекус беру завжди• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Вы ж написали, что родители и сестра и пошли траблы))
мегамоСГ• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Нам познайомитися тільки,ми в іншому місті взагалі живимо.
В чьей собственности квартира ?
В старпосте сестра там живет ???
Україна понад усе!• 24 марта 2023
Ответ дляТреба підробіток
Тим, що незнайома людина (ви) не буде змінювати розпорядок дня батьків. Ви студенти з хлопцем?
Мы с бывшим мужем на этапе встреч трижды ездили погостить к его матери. Она в то время жила в однушке с младшим сыном. То, что мы у них гостили, никоим образом не меняло их распорядок дня
Маргарита и Мастер• 24 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
От ви шуткуєте, а у декого це норма. До свекрів приїздив знайомий, то вони йому своє ліжко звільнили, свекруха потім жалілась, що спина болить, після ночівлі на дивані.
Колись і нам так сестра чоловіка ліжко звільнила, та я думала, що це через дитину, бо малій спати нема де було, а так поміж нами з чоловіком спала. А потім зрозуміла, що то нормально для них. Гостей на руках носять, а коли скажеш, що не будеш в них ночувати, то образа на все життя. Коли приїздаємо у село до родичів чоловіка, то там бійка, хто нас до себе прийме.
Вище коментар також про те, що це нормально. В ситуації з сестрою чоловіка Вашого, можливо вона сама так вирішила і це її бажання, а от свекрусі і сестрі з коментаря вище так собі задоволення, коли їхньої думки ніхто не питав і випхали із власної кімнати шукати собі куток для ночівлі, бо комусь так захотілось. Хто притяг додому гостей, тей має хоча б узгодити з іншими як буде зручно всім, а не когось ставити перед фактом, що ти йди геть і місце гостю уступи.
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляДюймовочка
дослівно в інструкції, тобто темі написано
=в гості познайомитися= жити то ви вже самі вигадали.
От також дивлюсь скільки тут сидить таких ,котрі навіть читати не вміють...
harchushyn• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ви ініціатор знайомства?
Я супер-пупер• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Ніби окремо ,вона заміжня
То з цього потрібно починати. Якщо окремо і вона там не живе, то з якої радості їй керувати де вам ночувати. А якщо вона живе з батьками вашого мч, та ще й з чоловіком в двушці, то дійсно йдіть краще на квартиру.
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Мені вас шкода насправді
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я б на місці сестри теж не запрошувала у двушку незнайому мені баришню, нафіг треба. Брат вирішив знайомити, він нехай і вирішує проблеми із житлом, сестра при чому.
Тільки не забувайте,що про вас так теж хтось думав із родичів чоловіка
Треба підробіток• 24 марта 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Це чудово. А про батьків хлопця автора вам що відомо?
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляМилкиМой
Вы что.. Мазохистка жить с чужими людьми? Или жаль денег на сьем?
Так шкода звісно, навіщо зараз зайві витрати,щоб що?
Це ж не місяці життя,а всього переночувати дві ночі.
Галябалована• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Автор,вас хтось запрошував чи ви самі вирішили приїхати?
мегамоСГ• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Автор, Вы отпустите ситуацию. Пусть все решает Ваш мододой человек.
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Приїхати зранку і поіхати ввечері. Чи по зуму знайомтесь, бо зустрічатися він може, а квартиру зняти грошей нема. І, то хіба ваша проьлема? Це його батьки натякнули і його бажання поіхати, то незай вирішує, як це зробити.
Ми на один день приїзжали, хоча на дивани запрошували, але нашо воно мені треба?
Не батьки,а сестра!
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляЦикавенная
Вы были в той квартире? Это по слова автора там полно диванов? Много диванов в двушку можно поставить? Или хозяевам спать на полу, потому что будущую невесту привезли на смотрины?
4 як мінімум
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Його нічого не позбавляли, але і дівчину ніхто там не прописував) Невідомо звісно скільки брат не живе вдома, можливо сестра дійсно влаштувала кімнату під себе вже. Але і брат дуже цікавий) Він вирішив, а як це організувати мають думати його дівчина і сім´я) І дівчина уже образилась на його сестру, а не на свого хлопця, що сестра не бажає тинятись по хаті і не мати власного кутка.
Сестра заміжня !!!
Ананомчикус• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Та мені все одно, я не люблю гостей з ночівлями і сама людям ніколи не нав´язуюся. І не забувайте, що ви ще не дружина, і хтозна чи будете нею.
harchushyn• 24 марта 2023
Автор,уже декілька разів вас запитували і ви вперто ігноруєте питання.
Для чого тему тоді створювали.
Ви вирішили приїхати на декілька днів у місто і пожити у батьків чи ВОНИ вас запросили?
Для чого тему тоді створювали.
Україна понад усе!• 24 марта 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Якби ви сказали що там 5 спалень, а вам сказали знімати квартиру то може й здивувалась би. А як там дві кімнати, допустимо в одній батьки а в іншій сестра, то вас з мч в кімнату до кого ложити? Ви для тієї сімї чужа людина, навіть не дружина їхнього сина, а просто дівчина, чому хтось повинен цілий день вас бачити у своїй квартирі, а потім ще й спати поряд з вами на дивані.
Ну и что, что она пока еще не жена их сына. Меня, например, бывшая свекровь принимала тепло, несмотря на то, что мы с бывшим мужем еще не состояли в браке
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Ох, автор, надеюсь, что вы тролль. Иначе не понимаю, как можно жить оравой с по сути чужими людьми в двушке
Вы из маргинальной семьи?
А як в однокімнатну квартиру приїжають в гості,то що вас порвало від Того чи що???
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляharchushyn
Хто ініціатор знайомства?
Чомусь здається,що то не батьки вас запросили?
Хлопець і батьки
Маргарита и Мастер• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Сестра заміжня !!!
Ви в темі про це не писали. Де вона мешкає? В батьківській квартирі чи окремо?
долой_лама• 24 марта 2023
Це і в ваших інтересах.
Двокімнатна-це один санвузол, в кращому випадку, роздільний. Послухаєте-понюхаєте один одного.
Ранком бачити чужих людей -то просто мрія. Ви, такі в ліжечку, а повз вас маман у халаті пропливає...
.
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Зараз мама і сестра,тато у відрядженні
Невгамовна• 24 марта 2023
Ответ дляПопадалочка
Мені не нормально. Особливо зараз війна. Якщо що, то мене родичі запросили до себе на море. Купили там квартиру ( не Україна). Жити у них в окремій кімнаті. З аеропорту і в нього відвезуть. Це для мене нормально. Коли до нас приїзжають родичі чоловіка, то все так само. Живуть у нас, ми готуємо, возимо на машині, розважаємо.
це ненадовго - приїхали та поїхали, а переїхати до батьків жити...
я маю дорослих дітей, одразу сказала, щоб із своїми половинами йшли або до них або знімали, мені на голові не треба сидіти, бо своїх дітей я люблю, а бачити зятів та невісток в хаті собі на голові не хочу
старша заміжня, зять золотий, але на відстані, не розумію цього приколу жити колгоспом, зараз не радяньскі часи
Майор Медуза
• 24 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
В чьей собственности квартира ?
В старпосте сестра там живет ???
Не знаю,сестра заміжня
Галябалована• 24 марта 2023
Ответ дляМайор Медуза
Оууууу.
Ви хочете зекономити за рахунок інших?????
Важко вам буде,бо ви вирішуєте свої проблеми Тай мислите загалом-нічого їм не буде,потерплять і т.д.,а ми зекономимо