Реверанс• 24 марта 2023

Антикорупційний комітет при МО. Допоможіть на нашій армії

Крок 1. Тиць сюди: https://voting.mod.gov.ua/
Крок 2. Натискайте кнопку «РОЗПОЧАТИ ГОЛОСУВАННЯ», проходьте тест «Я не робот» та підтверджуйте свою згоду з правилами конкурсу, поставивши відповідні відмітки.
Крок 3. Вкажіть адресу своєї електронної пошти — на неї буде надіслано код підтвердження. Його необхідно ввести у відповідне поле на сторінці голосування.
УВАГА! Якщо код Вам так і не надійшов, перевірте папку «Спам».
Крок 4. Вкажіть свій номер мобільного телефону (український мобільний оператор), на який буде надіслано SMS-повідомлення з кодом підтвердження. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування.
Крок 5. Обирайте кандидатів, поставивши позначки навпроти їхніх прізвищ і натискайте кнопку «ПРОГОЛОСУВАТИ»

№ 4 Ярова Богдана Едуардівна
Голосування 1 день сьогодні до 20-00
I-va• 24 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Смішно написали,якби трохи погуглили,то знали би ,що Ярова і є кандидатом від Залужного.І від нього в неї багато відзнак.
А зачем мне гугулить? Я и так знаю, кто такая Яровая. Но тем не менее настаиваю на своей формулировке. Я верю Залужному, а Яровой нет. Это примерно как ’верю мужу, а свекрови нет’. Чтобы вам было понятнее.
автор Реверанс • 24 марта 2023
Ответ дляI-va
Мені з вами все понятно.
Хай далі резніков яйця в кг купує?
Какая разніца?
Детальніше про виправдання Резнікова щодо захмарних цін на їжу для ЗСУ.
Це - звичайна технічна помилка.
Тут все зрозуміло, навіть коментувати не буду.
Картопла по 22 грн за 1 кг це теж технічні помилки?
Потім резніков пояснює, що в контракті ціна не за штуку, а за кілограм яєць. А в кілограмі, значить, два десятка яєць, тож насправді їх ціна 85 грн. за десяток (а не 170 як вказано в контракті).
Якщо коротко, то пояснення резнікова відверта брехня.
В цьому і попередніх контрактах (починаючи з 2021 р.), видно, що Міноборони про яйця завжди писало штуки.
Не кілограми.
Тому і потрібен такий комітет.
Кожна вкрадена в міністерстві гривня, то щось не куплене для наших хлопців на 0.
Витратити хвилинку на голосування,то найменше,що ми можемо в поміч нашій армії
I-va• 24 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Мені з вами все понятно.
Хай далі резніков яйця в кг купує?
Какая разніца?
Це - звичайна технічна помилка.
Не кілограми.
Тому і потрібен такий комітет.
Я очень против Резникова, ну вот категорически против. Была бы моя воля, то по законам военного времени повесила бы напротив здания МО. Поэтому не приписывайте мне пожалуйста свои инсинуации) Слава Украине!
автор Реверанс • 24 марта 2023
США створили інститут моніторингу та розслідування незаконних дій шахраїв і корупціонерів, які в незаконний спосіб використовували, використовують або будуть використовувати допомогу американського народу Україні під час повномасштабного вторгнення Росії. Ця робота ведеться з допомогою кримінальних слідчих, як власних, так і залучених фахівців правоохоронних органів США та Європи. Обов´язок збирати необхідну інформацію.Про це стало відомо , коли на сайті офісу генерального інспектора Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) з’явився документ «Стратегічний план нагляду за допомогою Україні» (Strategic Oversight Plan For Ukraine Response).
автор Реверанс • 24 марта 2023
Наляканий міністр Резніков може бути ефективнішим – Дана Ярова у #шоубісики

Протитанкові снаряди,які викупає Дана
⚡️Дана Ярова: Бабахи для росіян, знову про дрони та що робить Міноборони
Metelitsa• 24 марта 2023
Дякую, що нагадали

+1 голос за Ярову Богдану
автор Реверанс • 24 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Дякую, що нагадали

+1 голос за Ярову Богдану
Дякую за небайдужість.
Разом до Перемоги.
автор Реверанс • 24 марта 2023
Керівнику підрозділу Міністерства оборони України повідомлено про підозру у заволодінні коштами в особливо великих розмірах та службовому підробленні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Офісу Генерального прокурора.

’За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора керівнику підрозділу Міністерства оборони України повідомлено про підозру у заволодінні коштами в особливо великих розмірах та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України)’, - йдеться в повідомленні.
https://www.rbc.ua/rus/news/zavolodinnya-ponad-36-...
автор Реверанс • 24 марта 2023
Тим часом
Підозру Терещенку, який наразі є заступником начальника управління координації зовнішньоекономічної діяльності МО, оголошено за фактом заволодіння ним шляхом зловживань та службових підроблень державними коштами в розмірі $1 340 000.
Це й могли бути шоломи,навушники,берці,броніки для хлопців.
автор Реверанс • 24 марта 2023
Журналісти отримали від джерел у правоохоронних органах відео з серпневих обшуків у фігуранта розслідування про шахрайство на закупівлях ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка, у дивані якого знайшли майже мільйон доларів.
Відео обшуків у ексзаступника міністра оборони Олександра Миронюка | Українська правда
https://twitter.com/ukrpravda_news/status/16211035...