Чи є ефективні спреї чи креми, щоб обробити дитину? Бо є ділянка з осами, через яку треба ходити. Дуже боїться. Сьогодні оса залетіла під одяг та все-таки вжалила.
Щось не можу нагуглити подібних засобів. Або для приміщень-гнізд, або від інших комах.
HelterSkelter29• 24 марта 2023
Я за кошек боюсь. Если их укусит, то могут умереть. Меня кусали много раз. Животным укус ос опаснее, так как тело маленькое.
HelterSkelter29• 24 марта 2023
Я на юге сейчас и тут ещё какие-то огромные осы летают, примерно по 5 см.
klaraneill• 24 марта 2023
Ответ дляofi
Це я знаю. Так і думала. Але раптом є ще варіант 🤔
еще вариант ходить там полностью в защитном костюме от пчел, возможно дымарь поможет... но это уже совсем для извращенцев вариант)