Этожзвяздаяегообожаю• 24 марта 2023

Бігова доріжка

Дівчата, можливо у когось стоїть і пилом припадає бігова електрична доріжка і ви б хотіли її продати не за всі кошти світу. З радістю розгляну ваші пропозиції.
оксюморон• 24 марта 2023
Дуже б не радив купляти тренажери, потім буде в вас пилом припадати, в мене немає бігової, але були велотренажер, степпер, тотал трейнер, все це пилозбірники, спочатку бажання є, потім чпрез місяц в мене вже не було бажання, деякі й того швидше закидують, досвід мільонів людей показує, зо тренажери у 95% людей це пилозбірники, а ті хто бажає спортом займатися то бігає на вулиці чи гуляю пішки кожен день, чи ходить в спортзал. Тут прикол, що якщо у вас мотивація займатися, то ви будете на вулиці по стадіону чи району бігати, чи навіть просто виходити кожень день на прогулянки, а якщо вам лінь чи часу немає чт ще чогось, то й на тренажері вине будете займатись, тиждень-два можливо і все..
Трохи злякана• 24 марта 2023
стоять 2 шт, користуємось, я не похвасатись, а підтримую вас, що це дуже корисна річ, але беріть маленьку до 6 км швидкість, вона не займає багато місця
оксюморон• 24 марта 2023
Якщо вам потрібно скинути вагу, то це взагалі від дієти залежить, можна свсти на кето дієту та валятися на дивану і вага буде знижуватись, прогулянки чи спорт хіба що пришвидшать зпалення жиру.
автор Этожзвяздаяегообожаю • 24 марта 2023
Ответ дляоксюморон
у мене також є орбітрек і велотренажер, займаюсь на них по черзі протягом 3 років, а зараз вирішила спробувати додати бігову доріжку.
Трохи злякана• 24 марта 2023
Ответ дляоксюморон
не згодна, мені краще побігати/походити вдома, перед віконцем, ніж вдихати пил чи бігати с собаками у лісі, тим паче зараз
Ответ дляТрохи злякана
підтримаю вас, мені вдома краще,ніж на вулиці. У нас невеличке місто і ввечері після роботи,коли вже нікого немає на вулиці самій страшно бігати.
Вкаблучках• 24 марта 2023
Як же я «люблю» своїх сусідів, які займаються вдома на доріжці. От прямо розцілували готова
Ответ дляВкаблучках
у мене не квартира) власний будинок,так що сусіди не постраждають від шуму!
Трохи злякана• 24 марта 2023
Ответ дляВкаблучках
тому я рекомендую маленьку, вона як доріжка без ручок, так швидкість до 6 км, але є такі що до 10, для бистрої ходьби та при бажанні можно навіть бігти
Трохи злякана• 24 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
якщо є місце, то беріть велику
Вкаблучках• 24 марта 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Це дуже добре)
Шопингмонстр• 24 марта 2023
У мене припадає пилом. Купували нову роуів 5 тому. Походила я на ній від сили разів 20 за всі роки.
EvgeniaGora• 24 марта 2023
Добрий вечір. У мене є, щє актуально вам?
Голена блондинка• 24 марта 2023
Ответ дляEvgeniaGora
Яка у вас доріжка, як активно використовувалась і скільки коштує?
EvgeniaGora• 25 марта 2023
Ответ дляГолена блондинка
Добрий ранок. Доріжка Vigor XPL500, користувалися разів 10. Ціна 10 тис.