Завтра не пью• 24 марта 2023
Тернопіль, що подивитися і класний готель
Якщо їхати на пару днів, щоб глянути місто, де зупинитися і що глянути?
Готель хотілося б зі спа, і класно було б зі шведським столом на сніданок.
Перемелица• 24 марта 2023
Ответ дляВкуси мене
Лучше не придумали город для путешествий?)))
прекрасный город, в чем проблема?
Вкуси мене• 24 марта 2023
Ответ дляПеремелица
прекрасный город, в чем проблема?
И что там смотреть?
Ms. Искренность• 24 марта 2023
Ось тут також багато інфи
Для мене це дійсно файне місто. Там особлива атмосфера:)
Завтра не пью
• 24 марта 2023
Дякую всім! Хочеться в місто на заході, час обмежений, у Львові були не раз, на Ужгород не зручний розклад потягу для пари днів. Думаємо за Тернопіль)
Ms. Искренность• 24 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
А ТЦ є нормальний у Тернополі?
Ну...:)))
Наскільки я пам´ятаю, то Подоляни більш -менш. Але це не центр.
ЦУМ - то як в далеке дитинство потрапити, в совок:) та й там сувеніри, канцелярія, prostor...
Може, хтось ще підкаже.
Можете глянути в гуглі ТРЦ Тернополя і які саме там є магазини.
Ще є чудовий музей УПА, краще брати екскурсію..На жаль, я не потрапила. Тож у віш-лісті..
Може, хтось ще підкаже.
Ms. Искренность• 24 марта 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Готуйтесь до гастро-туру:)))
Завтра не пью
• 24 марта 2023
Ответ дляMs. Искренность
Готуйтесь до гастро-туру:)))
Оо, то невід´ємна частина))
Силиконочка• 24 марта 2023
Мне Тернополь очень понравился. Но была там летом. Все в зелени, классно