ПесиКот• 24 марта 2023

Для вас важно, чтобы мужчина достаточно зарабатывал?

Результат:
вже голосів: 158
113 (71.52%) Да, очень важно
22 (13.92%) Да, но не критично
15 (9.49%) Нет, хотя было бы неплохо
5 (3.16%) Свой вариант
3 (1.9%) Нет, вообще не важно
Радостина• 24 марта 2023
Ответ длязахідний_діалект
У вас не вибрики, а така дурість. Їсти філе куряче весь місяць малій дитині. Це жах. Це гормонально химозна вонючка, яку треба їсти якомога мало.
Ну, любит он филе, что ж поделать. Занимается спортом, ему нужно. На второй ужин ест рыбу, но я ее не могу посчитать потому что покупаю на двоих. А что не химозное, можно узнать? Да и к счастью мы не в Украине живем
Балаболка• 24 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Зарабатывал отлично.
Война. Бизнес рухнул.
Сейчас нет заработка.
Мужчину люблю, ценю и верю в него
Как голосовать?
Что для вас важно, чтобы зарабатывал
ЯкаКраля• 24 марта 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Даааамм.. 1000 у.є. голодранці... Нам тоді взагалі немає про що писати... Ми тоді мабуть бомжі... Ну хіба що з житлом...
Пощастило Вам, ми навіть без житла, і то якось голодранцями себе не вважаємо))) правда, дітей не маємо
vuiko• 25 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Да. Там, где нет денег, любовь и секс умирают очень быстро.
Там, де є любов- гроші та секс перетворюються просто на блага та задоволення, а не стають першопричиною. Але ходячим шлункам ця проста істина недоступна внаслідок їхньої обмеженості...
Леди_в_ночи• 25 марта 2023
Ответ дляЯкаКраля
Та ми теж не так не вважаємо, це автор так подумала що на них зараз так скажуть з їх зарплатою...

Ну лишнього собі не дозволяємо, але якось тримаємося...
Два-три тижні і фсьо• 25 марта 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Почитаєш форум і думка виникає, всі оті чоловіки, що звичайні робітники в різних сферах, в кращому випадку зп 15 тис, то вони виходить не мають права взагалі претендувати на створення сім´ї, чи як? І таких чоловіків дуже дуже багато в нашій країні
Леди_в_ночи• 25 марта 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це точно...