ЗдесяЯ• 24 марта 2023

Вы умеете выдерживать эмоциональное напряжение?

Привелите пожалуйста примеры ситуаций, спс.
Результат:
вже голосів: 32
24 (75%) Нет, не умею
8 (25%) Да, легко
Кидаю курити• 24 марта 2023
Сильных эмоциональных напряжений в жизни у меня было 2:
1. Дети-погодки. И это эмоциональное напряжение длилось лет 10. Хронический стресс.
2. Начало войны и эвакуация.
Tammy21• 24 марта 2023
Легко, если рядом уже кто-то паникует, не оч.легко, если я одна. Но мне важно сразу в действие, а не в размышления. Пока есть возможность двигаться и принимать решения, все ок.
Автопортрет нурофена• 24 марта 2023
Не легко, но могу
Пасти Ла• 24 марта 2023
Довгий стресс не можу витримувати. Вже 2 невроза було за 24 роки.
Хвильоватиша• 24 марта 2023
У меня глаз дёргается. Со здоровьем проблемы по двум фронтам, с жильём проблемы надо искать, муж кажется кого то нашел, мама в Украине забрать не могу и смотреть некому ей 82, сестра хоть иногда заходила сейчас уезжает в Канаду.
Это за последние недели две. Хочется лечь и плакать три дня
Доль Чекомбана• 24 марта 2023
Ответ дляTammy21
Я аналогично. Если рядом кто-то паникует я наоборот максимально сконцентрирована, стараюсь успокоить и помочь тому кто паникует. А если одна -паникую сама. Почему так?
Белая и пушистая• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
А як проявлявся невроз?
Дякую
Сільський ансамбль• 24 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Потому что, ресурс еще есть. Я не могу уже с рядом паникующим. Расходимся по комнатам успокаиваться по отдельности, кто как может
Tammy21• 24 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы случайно не тревожная? Потому что я да, и для меня очень важно быть в безопасности во всех смыслах. Когда рядом кто-то спокойный, я могу расслабиться и как бы переложить часть ответственности на этого человека, пусть не на самом деле и не на все 100%, но все же. А вот когда рядом начинает кипешовать ’слабое звено’, то тут уже приходится включаться, потому что (см.выше), для меня важна безопасность.
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
А як проявлявся невроз?
Дякую
В мене як мені здавалося все починалося різко - бажання вмерти і плач. Плакала я місяцями і кожен день і майже весь час. Страх. Безсоння. - це було в 16. Деталі не памятаю
В 22 вже було жестяк. Все починалося з агресії, швиряння, плачу, як щось не виходило. Не могла двері відчинити в гараж - то я просто лупила двері🤦‍♀️ був якийсь тиск в плечах. Зуби так зжимала, що щелепа боліла . Безсоння. Не хотілося їсти. Панічні атаки. І часто сонний параліч.Так було пів року. А потім нас погукали на весілля - для мене це чогось було останнє стресове що довело мене знов до плачу. Я плакала постійно. І знов ж те саме бажання щоб на мене щось впало і не жити🤦‍♀️ рвота від їжі будь якої . Втрата ваги 9 кг за 10 днів. Потім я пила транквілізатори. І Ад. Бо я ще таблеток напилася якихось 🤦‍♀️ Вже в 22 в мене було так від психіатра : невроз. Від невропатолога: невроз і тревожно-депресивний стан.
Але до цього потрібно додати, що в мене фізичне навантаження було високим років 3. Важка робота. Я майже не відпочивала. Тому це майже одна з головних причин мого стану було.
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляTammy21
Ви описали мене.
Ms. Похвала• 24 марта 2023
Мама ребенка аутиста, которому 17 лет. Без выходных и отпуска.
Доль Чекомбана• 24 марта 2023
Ответ дляTammy21
Да, очень тревожная. И сама себе поражаюсь насколько становлюсь спокойной и собранной когда рядом кто-то паникует. Уже даже думала, что мне нужно где-то работать, где нужно помогать людям.
Tammy21• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Ви описали мене.
О!) Попробуйте згадати, чи ви ненавмисно, інколи, у стрес.ситуаціях не стресуєте людей, щоб вони запанікували раніше аніж ви? Якщо так, то це ще і бажання контролювати ситуацію. Тобто протиріччя -- з однієї сторони хочеться на ручки і щоб хтось порішав, а з іншого потрібна впевненість, що все буде добре, а хто ж зробе найкраще аніж ти сам?)
ПС. То не я така вумна, та книжок начиталася, то я транслюю, що сама у психотерапевтів та психіатра почула.
Tammy21• 24 марта 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Отлично! Нас уже трое;)
Могу описать личный опыт. Волонтерство меня не бесит, т.е. я устаю физически, но нет выгорания и раздражения, которое периодически появляется (и это нормально!) у тех, кто напрямую с людьми работает. Это не то чтобы подпитка, но я себя реально на своем месте чувствую. А вот если я уже за деньги работаю с людьми, чем собственно я до 2014-го и занималась, то все грустно, я могла проработать полгода, а потом полгода дома восстанавливаться. Оч.тяжело.
Белая и пушистая• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Дуже велике вам дякую за відповідь
Значить,і в мене невроз((
Сільський ансамбль• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Більш схоже на психастенію, бо невроз розвиваеться роками. Це безкінечний подавлений внутрішній стан невдоволення , страху, досади та не можливості щось змінити. А довге фізичне навантаження + стрес ще більш погіршує ситуацію. Все це на фізичному плані лягає, як тягар. Наче колоду несеш на плечах, і до ніг прив´язані по колоді. Біля серця постійне неприємне відчуття, наче змія в´ється. Періодично важко дихати, пам´ять погіршується, концентрація падає, у голові кругообіг думок, якесь повторювпння фраз. Спазми м´язів, давлячий шоломний головний біль, плаксивість. Відчуття, що ти інвалід ,і ніхто ніколи не вилікує. Образа на все і на всіх. І список можна ще продовжувати. Десь отак проявляє себе невроз.
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Дуже велике вам дякую за відповідь
Значить,і в мене невроз((
Сходіть обовязково до лікаря.
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Це те що ви написала, все це було. Просто плач я запамятала більше всього. І в 16 років я і не згадаю що відчувала. А в 22 все чітко памятаю.
Сільський ансамбль• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Як добре, що ви про це пишете у минулому часі 💞. Невроз- то страшне.
Так, плачУ багато, бо є версія, що так організм позбавляється від кортизолу та адреналіну.
Дай бог, щоб ніколи не повторювалося.
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Дай бог, щоб ніколи не повторювалося.
Ой я відчуваю страх що він знов буде в майбутньому. Надіюсь він більше до мене не повернеться. Здоровя нам всим. Як фізичного так і ментального 🙏
Экспертиза• 24 марта 2023
Да, все трудности и опасные ситуации переношу спокойно, даже наоборот, становлюсь собранной, быстро соображаю. Не знаю, что такое паника, не понимаю даже. И длительные нервные напряжения, болезнь близких, смерть, переношу без неврозов. Меня ничто по жизни не бесит, не выводит из себя.
Белая и пушистая• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Сходіть обовязково до лікаря.
Дякую
Сільський ансамбль• 24 марта 2023
Ответ дляПасти Ла
Розумію, що дуже важко, і мозок притягує час від часу ті спогади. І навіть ( до абсурду) наче ментально знову ’ одягаєш’ на себе якесь з тих фізичних чи психічних відчуттів, щоб переконатись , що їх нема і заспокоїтись.
Відволікайтесь, переносьте увагу на щось інше, посміхайтесь. Кажіть собі, що ’ Е ні, більше я на це не поведусь. Я сильніша’. Тільки здоров´я і радість буття попри все! 🙏
Пасти Ла• 24 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Ви так знаєте про невроз... Він у вас теж був? Бо ви більш детально описали ніж я за симптоми.
Сільський ансамбль• 24 марта 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Дякую
Сходіть, бо запущену форму тяжче і довше лікувати. Краще загасити в гострому періоді, ніж хронічному. Він прогресує, бо не міняється ситуація, яка до нього призвела.
ГоловнаЯ• 24 марта 2023
Нет пункта - раньше могла, сейчас нет. Много всего пережито в жизни, но война меня подкосила. Нервы стали никуда, чуть что сердце болит и сердцебиение 120-130, и плохо. Причем из-за ерунды может быть, от бытовухи какой-то. Надорвалась моя нервная ситема. Всю войну в Харькове, это сказывается.
Рогнеда Карповна• 24 марта 2023
Нет, конечно. Истерика по любому поводу. До таблеток было еще хуже.
Захекалася читать• 24 марта 2023
Коли надзвичайна ситуація, я спочатку дію (на адреналіні, все швидко аналізую відкидаючи емоції і приймаю рішення) а потім коли закінчиться все...вже тільки тоді до мене повністю доходить в якій я насправді була халепі, і коли все позаду вже починаю панікувати.
Белая и пушистая• 24 марта 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Дякую щиро за пораду