Бибер-анонимер• 24 марта 2023

Що відповідати сусідам, орендована квартира…

Чесно, хамити зовсім не хочеться і псувати стосунки теж.
В будинку жахлива шумоізоляція, в мене живуть квартиранти і в сусідній квартирі теж. Де ліжко в мене на стіну наклеяли з тканини і породону рейку….
автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
І заважати нікому не хочеться, а з іншої сторони ну ж не забороню людям сексом в багатоквартирному будинку займатись🤷‍♀️

Налогообложу• 24 марта 2023
Если сдаете неофициально, то придется слушать соседку
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
А взрослые люди не умеют это делать так, чтоб не долбать кровать в стену?
Ленивица-красавица• 24 марта 2023
Хай займаються. Але коли побачите ту дівчину-німфу, скажіть щоб не кричала голосно
Физрукая• 24 марта 2023
Пусть кровать от стены отодвинут
автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
Ответ дляНалогообложу
При чому тут то? Я здаю офіційно
автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Мені з‘ясовувати з квартирантами як вони вміють чи як не вміють?
Налогообложу• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
При чому тут то? Я здаю офіційно
Тогда забейте. Шуметь можно до скольки в вашем городе? Вот до этого времени никаких претензий
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Для начала, сбросить им этот скрин. Если их нет в группе осбб. Пусть задумаются

автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
Ответ дляФизрукая
Пусть кровать от стены отодвинут
Я навіть не розумію звідки там звук від ліжка, вона далеко від стіни+ якщо притуляється то через дерев‘яну рейку оббиту поролоном
Стріляний птах• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
а кровать поставить дальше от стены, не? У нас тоже был такой сосед, кровать стучала о стену, мы просили отодвинуть кровать.
автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
Ответ дляНалогообложу
Та вже якби не можна🤷‍♀️
Але і квартирантам не знаю чи пасує заувадення в такому руслі робити
Prervana• 24 марта 2023
Шановна, люди зайняті надважливою справою. Вони зароджують нове життя, нового громадянина України. Чи може ви вважаєте, що нам не потрібні діти? А не підтримуєте ви часом геноцид Української Нації?

Вот так ей и скопируйте в переписку
Та не реву я• 24 марта 2023
Добавте квартирантів в групу осбб. Автор, ви б хотіли чути стони і стукіт ліжка постійно? От чесно
Физрукая• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Та вже якби не можна🤷‍♀️
Ну скажите, что они шумят, соседи жалуются
Налогообложу• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Та вже якби не можна🤷‍♀️
Если вы сдаете официально, то по всем вопросам к ним. Всё просто
So_so• 24 марта 2023
Скиньте квартирантам скрин.
Moco• 24 марта 2023
Ответ дляPrervana

Вот так ей и скопируйте в переписку
Ахахахах
автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
Ответ дляPrervana

Вот так ей и скопируйте в переписку
Це хлопець молодий пише, живе з дівчиною, їм до 30

Prervana• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Тоді ’Шановний’
Moco• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Может они мои соседи тоже? 😂
Та не реву я• 24 марта 2023
Тут до речі була тема, що сусіди постійно сексом займаються і якийсь ритмічний стукіт)
автор Бибер-анонимер • 24 марта 2023
Ответ дляНалогообложу
К кому нім? І по яким питанням?
Та не реву я• 24 марта 2023
Автор, а нащо ви пишете, що там ніхто не живе, якщо живе?)
Налогообложу• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
К кому нім? І по яким питанням?
Вы не в себе? Вопросы такого плана пусть решают на месте. Что за детский сад.
Не любовница• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Якийсь прибацаний хлопець, з якого дива він вам пише? Відповідайте, що особистим життям квартирантів не цікавитеся і піднімати подібні теми з ними не будете, хай поговорить з ними сам.
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
А потом тут пишет автор, что официально сдаёт
Налогообложу• 24 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Врушка. Стремно ей, теперь сидит решает проблему вселенского масштаба
ИМХОля• 24 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Бо вона там тринькається, а не квартиранти
Не любовница• 24 марта 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
За 2023 рік вона має звітувати в 2024, так що офіційно чи не офіційно - покаже декларація за 2023 рік.