Бибер-анонимер• 24 марта 2023
Що відповідати сусідам, орендована квартира…
Чесно, хамити зовсім не хочеться і псувати стосунки теж.
В будинку жахлива шумоізоляція, в мене живуть квартиранти і в сусідній квартирі теж. Де ліжко в мене на стіну наклеяли з тканини і породону рейку….
Непереможна• 24 марта 2023
Самоусуньтесь з цього конфлікту. Нехай самі вирішать між собою ті хто секситься і ті, яким шумно.
Можете організувати максимум обмін номерами телефонів
Налогообложу• 24 марта 2023
Ответ дляИМХОля
Бо вона там тринькається, а не квартиранти
С любовником
Бибер-анонимер
• 24 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Автор, а нащо ви пишете, що там ніхто не живе, якщо живе?)
Тому що я подумала що це сусіди з іншої квартири в якій зараз ніхто не живе
Бибер-анонимер
• 24 марта 2023
Ответ дляЗайка11
Мене бісять ці кричущі як свинні баби, яким ніби щось десь защемило і вони оруть і вдень і вночі, ))) думаю вам би було не дуже приємно, якби ваші сусіди постійно стогнали Вам на вухо
Та мені вони теж не дуже подобаються, але перед тим там жила сім‘я з дитиною, то він вічно виписував що дитина плаче
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Значит скажите ему, пусть идёт к ним и решает на месте все свои вопросы: кто плачет, кто стонет, кто бьется в стенку. Пусть предъявляет квартирантам
Та не реву я• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Автор, дайте сусіду номер квартирантів або скажіть, щоб особисто вирішували. Я розумію, що шуміти можна, але в нас була така сусідка зверху, як свиня верещала ´больно´ і стонала жесть
чесно, взагалі не приємно це чути було, тим більше, коли діти чують
Бабця в мештах• 24 марта 2023
У меня тоже такие же ебанашки за стеной живут. Вы не представляете, какое это ’счастье’ просыпаться в три часа ночи, от того, что тебе стену выносят спинкой кровати. В чём проблема переставить кровать от стены?
Я уже молчу о том, что если бы у меня была такая кровать, она ещё и адски скрипит, я бы застрелилась.
Ответ дляТа не реву я
Я з вами 100%- напевне у нас одна сусідка на двох😂
Та не реву я• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Плач дитини всі чують, всі діти плачуть, тут на жаль не повпливаєш. А от стонати доросла людина може і тихіше і ліжко трошки посунути
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
Ответ дляMoco
Очко сжал и боится разобраться
У нас был такой сосед: говорит мне: вы ходите! Я: в смысле? Он: ну мне слышно как вы ходите. Это у нас детей даже не было, мы на работе с утра до вечера с мужем были. А он сидел и слушал как мы ходим) тоже молодой был
Та не реву я• 24 марта 2023
Ответ дляИМХОля
Або ріелтор
Бибер-анонимер
• 24 марта 2023
Ответ дляБабця в мештах
Та я і нікого не захищаю, от хочу розрулити. Вище писала, перед тим цьому сусіду не подобалось що інший квартирант в тривогу на гітарі грає, ще перед тим дитина яка плаче, тепер от секс
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
Ответ дляMoco
Скоро услышит как кто-то подливу в унитазе пускает и пердит 😂🤣
И сахар в чашке размешивает ложкой
Угги_в_горошек• 24 марта 2023
Ответ дляMoco
Психодел какой-то
Таким нервнобольным просто изначально надо или на последних этажах жить или в частном доме
Бабця в мештах• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
ну, так вы хозяйка квартира, это ваша собственность и ответственность. поэтому он и жалуется. попросите квартирантов отодвинуть кровать от стены. тут вам человек конкретную причину назвал, что не так. если бы у вас были такие соседи, вы бы тоже не обрадовались наличию у них сексуальной жизни.
Та не реву я• 24 марта 2023
Ох ці сусіди. На мене жалівся сусід, що я відбивні роблю
писав в чат будинку, щоб я приватний будинок собі зняла і там молоточком стукала
Та не реву я• 24 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Дивують люди, які в тривогу грають на гітарі/сверлять/стукають/грюкають
Бабця в мештах• 24 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
У меня соседи сверху стирают
А когда вечером были отключения, там стабильно были скандалы с матами. Вот не поверите, в 6 вечера гаснет свет и начинается ор.
Как-будто они специально этого ждали.
ЖаннаНеАгузарова• 25 марта 2023
Ответ дляТа не реву я
Ржака) Пригостіть його наступного разу;)
У мене сусідка також скаржиться: у мене двоє дітей і їй чути, що вони бігають. З 21:00 діти у ліжку, до 09:00 у нас цілковита тиша. Хоча діти стають раненько. Більше я нічим зарадити не можу, ось так і сказала. Вони не вміють літати.