Морожена_курка• 25 марта 2023

Ви платите за опалення і влітку, цілий рік?

Кременчук. В нас ІТП, лічильник тепла є будинковий і в кожній квартирі. Але щомісяця нараховують типу абонплату 680 грн. В лютому лічильник накрутив тепла на 623 грн, плюс 680 абонплата. Ну є ще хоч десь такий жах? Минулі роки платили просто по лічильникам, це осіннє ноу хау мерії. Тарифи в війну не можна підвищувати. Ага. Так. Та не в Кременчуці.
Результат:
вже голосів: 36
17 (47.22%) Платимо по лічильникам
10 (27.78%) Платимо цілий рік
9 (25%) Ні, тільки в Кременчуці ця діч
Allycia• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
У вас зажди так було?
С 2022р

наКоблучках• 25 марта 2023
Кожного місяця приходить рекомендований платіж за опалення в розмірі 620. Звичайно, що не платимо за нього. Оплачуємо лише реальні показники лічильників.
Київ.
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляAllycia
С 2022р
І в нас з 2022 вирішили брати кошти не лише по лічильникам, а ще й за незрозуміло що.
Allycia• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ми платимо тільки зимовий період усю сумму.
LediBlac• 25 марта 2023
Ответ дляСоображалочка
Платим только в отопительный сезон. По счетчикам. Днепр
В Днепре есть ’обслуживание системы’, правда не такое конское как у автора. Вы какой район? Или вы частный сектор со своим отоплением?
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляLediBlac
Хотілось би знати що вони там наобслуговували на таку суму
Соображалочка• 25 марта 2023
Ответ дляLediBlac
Квартира, индустриальный, от теплоенерго.
Вы имеете ввиду абонплата ?
Я только сейчас поняла. Она стоит 19.50 грн в мес , круглогодично, плачу одной суммой в год. Забыла за нее.
автор Морожена_курка • 25 марта 2023
Ответ дляСоображалочка
Вы имеете ввиду абонплата ?
Нет, абонплата само собой, она тоже небольшая у нас. Плюс оплата по счетчику и плюс 680 гривен каждый месяц, в платёжке это называется условно постоянная часть тарифа.
Соображалочка• 25 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
аааа, не, у нас нет такого