Маю декілька думок• 25 марта 2023

Навчіть як записатись в хелсі? Або поясніть, б.л., чому

я не можу записатися? Треба до певного лікаря. Запису нема. Я сиджу до ночі, щоб дочекатись оновлення запису. І рівно 12.00 годин ночі вискакує запис, вже без вільних місць. Я в шоці, що за фігня?!
Перекус беру завжди• 25 марта 2023
Може він не працює? Може у відпустці? Зателефонувати запитати немає де?

tarveldy• 25 марта 2023
Запису нема чи лікар не працює?
автор Маю декілька думок • 25 марта 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Працює. Я як раз в п’ятницю повз кабінет проходила - повно людей. І в мене не вистачило мізків спитати що до чого. Я вирішила, що я сама розумна, запишуся самостійно. А ніт.
Ответ дляtarveldy
Запису нема чи лікар не працює?
Нема вільних місць. Тобто він працює, але записатися неможна. Не може такого бути щоб в
12 годин ночі за секунду записалися на весь день такі самі розумні як я.
сою не люблю• 25 марта 2023
А на тиждень наперед не можна?
Ніколи не користуються, не знаю
tarveldy• 25 марта 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Спробуйте не через хелсі а реєстратуру, я так до топів записуюсь)))
Ответ дляtarveldy
Доведеться пертися в поліклінику в понеділок. Як я їх всіх обожнюю - щоб вони були живі і здорові.
То мабуть на відкриття треба йти? Запис зранку?
ИзЮмрудная• 25 марта 2023
Це значить, що лікар сам позаписував пацієнтів. Якщо є пацієнт і лікар знає, що йому потрібна буде знову консультація-сам записує
Джинци на Флісі• 25 марта 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Значить запис через реєстратуру медзакладу. Цдіть туди і запитайте в реєстратурі.

Ответ дляДжинци на Флісі
дякую, добра людино! Бо я ще думала сьогодні покараулити той запис. Значить піду.
Джинци на Флісі• 25 марта 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Не обов‘язково. Зараз дуже часто запис зранку в рестратурі, треба йти в медзаклад з електронним направленням, вони самі записують. А в Хелсі мі просто пише, що немає вільнтх місць.
Ответ дляИзЮмрудная
Ага, дякую! Коротше піду в понеділок.
tarveldy• 25 марта 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Не знаю, в мене все проще, я телефоную, але вони мене знають))) а от у дитячій така сука працює, що навпаки, бреше про час прийому і записує на час коли лікаря нема, вже не раз скаржилася
tarveldy• 25 марта 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Ага, дякую! Коротше піду в понеділок.
Подивіться коли той лікар приймає за чергою і може пощастить попасти
Ответ дляtarveldy
а наші розумні. Просто не беруть трубку
Всім дуже дякую! Виявляється, Хелсі все ж таки не панацея і не так вже і зручно.
оксюморон• 25 марта 2023
Это значит регистратура записывает по телефону наперед на даты, которые хелси даже еще не показывает- это полиьика каждой отдельной поликлиники.
inresta• 25 марта 2023
Ответ дляоксюморон
ни хрена се, я и не знала такого
Ответ дляоксюморон
Боже, я хоч в цьому році попаду, чи в наступному

Ответ дляinresta
ни хрена се, я и не знала такого
Написала б що лікар сам записує. Або запис черех поліклінику. Ну що за люди...
Перекус беру завжди• 25 марта 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Я просто дітей до педіатра та себе до терапевта без проблем записувала. Але до профільного спеціаліста записувалась через направлення від педіатру в реєстратурі.
Стаська2018• 25 марта 2023
В регистратуру можно же и позвонить и записаться к нужному доктору
Ответ дляПерекус беру завжди
дякую! Так, спеціаліст профільний, до нього постійно черги були.
Ответ дляСтаська2018
Мої трубку майже весь час не беруть. Та схожу вже. Нічого страшного.